Łukasz Szewczyk15.03.2014 (0:36)11 komentarzy

Stopklatka TV HD w sieci Netia

Oferta Telewizji Osobistej sieci Netia poszerzona zostanie o nowy kanał filmowy - Stopklatka TV w jakości HD. Tym samym aktualnie dostępna oferta telewizyjna Netii składać się będzie z aż 176 kanałów w tym 58 w HD.
Stopklatka TV HD w sieci Netia
Stopklatka TV w wysokiej rozdzielczości (HD) wejdzie w skład pakietu "Na start" w ramach oferty Telewizji Osobistej oraz znajdzie się w Pakiecie Komfortowym na pozycji 148.
Stopklatka TV to nowy, pierwszy ogólnodostępny kanał filmowy w Polsce, nadawany też w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Na tej antenie widzowie obejrzą m.in. najlepsze komedie, trzymające w napięciu thrillery, poruszające dramaty, filmy sensacyjne, kostiumowe, a w przyszłości również programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

Komentarze (1 - 10 z 11)

A kiedy w Jambox?
 1  
Netia to najlepsza kablówka
 7  
gratuluję. Większość zajmują reklamy!
 3  
A czego się spodziewałeś po darmowym kanale z NTC? Przecież tylko z nich żyją. Z Fokus TV będzie tak samo, jak i z każdym kolejnym uruchomionym kanałem w DVB-T.
 5  
Umiejscowienie stopklatki na kanale 497 wskazuje, że nie doczekamy się wersji HD.
Dziadowski ten UPC !!!!!!
 1  
Ja zawarłem umowę z Netią w zeszłym roku na pakiet prestiżowy (chyba najdroższy). Teraz za każdym razem kiedy wprowadzany jest nowy kanał to na infolinii słyszę że korzystam ze starej oferty i nie nie dotyczy to moich usług.Widać jak zależy im na klientach!!!
 1  
Dzięki za podzielenia się taką informacją bo zamierzałem przenieść się do netii ale jak tak traktuje klienta to....
 1  
Z tego co się orientuje pakiet Prestiżowy jest dostarczany w starej technologii i dlatego np. stopklatka nie weszła z miejsca do oferty. Wszystkie kanały dodawane pojawiają się w ramach Gigaoferty oraz pakietów Komfortowy i Praktyczny. I najważniejsze jest to technologia docelowa i na jej podstawie będą wdrażane nowe funkcjonalności. Jestem sama klientką Netii, korzystam z Gigaoferty i jestem niesamowicie zadowolona, z tego że mogłam sama zaprojektować własny pakiet.
@mnapi:
Chyba możesz zmienić pakiet prestiżowy na Gigaofertę, zadzwoń do nich i ponegocjuj zmianę pakietu.
 2  
W dniu wczorajszym rozmawiałem na ten temat z konsultantem Netii. Do momentu wygaśnięcia aktualnej umowy czyli do czerwca 2015 nie mam możliwości zmiany oferty.Więc zdecydowałem, wysłałem wypowiedzenie!
 1  
Wszędzie ta Stopklatka. Strach deskę od klozetu podnieść...
 2