Łukasz Szewczyk26.03.2014 (14:16)31

Smartfony z DVB-T wkrótce w Cyfrowym Polsacie i Plusie

Wkrótce komórkowa sieć Plus oraz Cyfrowy Polsat jako pierwsi na rynku polskim zaproponują klientom smartfony ze zintegrowanym tunerem DVB-T, które umożliwiają oglądanie kanałów nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Planowany jest także dostęp do TV Mobilnej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 31)

tylko jaka cena tych urządzen?
 0  
Sam "chinole" te smartfony tylko że pod marką plusa
Nie odniosą sukcesu, Polska to nie Chiny ;)
 0  
Za taki smartfon dodatkowo powinno się co miesiąc płacić abonament RTV.
jakisgosc0023344566 27.03.2014 (15:03:43)
 2  
Czegoś takiego chyba jeszcze nie było. CP i Plus ponownie wypuszczają na rynek innowacyjny pomysł. Który w mej opinii ma prawo chwycić. Tv w smartphonie... Zobaczymy.
 0  
Coś wiadomo od kiedy w ofercie?
 0  
Ktoś trzymał już to urządzenie w rękach i testował, że już tak gadacie, że nie będzie odbierać tv? Raczej nie! Pomyślcie chociaż trochę. Jeśli by to nie miało działać to nie produkowali by tego. Bo po co?
Jak dla mnie pomysł świetny. Mam nadzieję, że się przyjmie i będzie się rozwijać.
Pozdrawiam :)
 0  
Smartfony obecnie są już urządzeniami które posiadają wszystko... Ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Naprawdę świetna rzecz :) Jeśli wszystko będzie działać jak należy to CP z plusem będą mogły zaliczyć kolejny wielki krok naprzód. Jak wcześniej już inwestując i rozwijając LTE.
 0  
Bardzo ciekawy pomysł! Mam nadzieję, że oferta tych smartfonów będzie się stale powiększać. CP z plusem szaleja :D Trzymajmy jeszcze kciuki, żeby udało się rozwinąć pomysł wspólnej sieci LTE. Bo to by była dopiero rewolucja - opłacalna dla wszystkich :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 1  
Podejście do tematu naziemnej TV w smartfonach to rzeczywiście fajne rozwiązanie. Uważam, że polsat powinien jeszcze zaimplementować w tych smartfonach moduły LTE, bo z opisu wynika, że są bez LTE.
 0  
Jak ktoś tu słusznie zauważył dobrym pomysłem byłoby dorzucenie modułu LTE. To już byłoby wszystko w jednym od polsatu i plusa. Sam pomysł z tv w telefonach świetny! Współpraca polsatu z plusem wygląda coraz to lepiej!
 0