Łukasz Szewczyk26.03.2014 (14:16)31

Smartfony z DVB-T wkrótce w Cyfrowym Polsacie i Plusie

Wkrótce komórkowa sieć Plus oraz Cyfrowy Polsat jako pierwsi na rynku polskim zaproponują klientom smartfony ze zintegrowanym tunerem DVB-T, które umożliwiają oglądanie kanałów nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Planowany jest także dostęp do TV Mobilnej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 31)

to będzie niezwykłe przeżycie móc oglądać reklamy na telefonie. Chyba każdy z nas o tym marzył. Liczę, że do tego będzie krótka, 36 miesięczna umowa :)
 7  
Ja non stop ogląda reklamy, na youtube, na stronach, na VOD, na kanałach Live w Ipla. Nic to nie zmienia. Zmienia jednak to, że obciążenie sieci komórkowej masz gdzieś i opłaty za transfer. Oglądasz za free bez żadnych wymagań, logowań, nawet bez dostępu do internetu i karty SIM>
 15  
@polko
Zapominasz o jednym. Bez porządnej anteny zęwnętrznej nie odbierzesz dvb-t.
Więc te urządzenia z abteną wbudowaną, to zdadzą egzamin może przy samym nadajniku:-)
 10  
Tylko pozostaje jedno zasadnicze pytanie - co ogladać na tych kanałach ???.
Reklam juści wystarczy .
 6  
Zdaję sobie sprawę, że niektórzy łapią tv naziemną z 60 km, zależy od mocy nadajnika, anteny, terenu po drodze. Tylko ja w Warszawie mam od nadajnika od 10-20 km, zależy gdzie przebywam i uwierz mi łapie bez problemu na takim badziewku jak Conceptronic. Nie wiem jakiej jakości są te wbudowane akurat w te smartfony co oferuje CP/Plus. Na zewnątrz na działce, w samochodzie itp. myślę, że bez problemu każdy złapie.
 6  
Raczej Puls, Puls2, a nie plus, plus2
 7  
jak antenka wysuwana do której mozna sobie dokrecić druta to ok , a jak jakis badziew z całkowicie wbudowaną anteną to lipa po calej lini
 8  
o jej , na co oni licza w tym plusie. Ach ten Zygmunt stara sie upchać nietrafiony biznes z mux4 ale słabo to mu idzie.
 4  
Kolego z dobrą anteną to w wielu miejscach można odebrać dvb-t. Takie urządzenie nie kupuje się jednak po to żeby sobie w domu pooglądać w dobrym zasięgu, tylko po to żeby było mobilne. Jeśli ma działać tylko w wybranych miejscach przy bardzo sprzyjających warunkach to szkoda na to pieniędzy ;)

To co Ty podajesz ma antenę wysuwaną. Zwróć uwagę na specyfikację techniczną tych urządzeń na obrazkach. "Telewizja DVB-T: Wbudowana antena".
Powodzenia w oglądaniu dvb-t na czymś takim ;)))
 3  
@pabloki: To jest biznes, jak nie rozumiesz to won na lekcje ekonomii i zarządzania !!! Polsat/Plus/Grupa ZSŻ inwestują swoje pieniądze, a nie podatników ! Więc jeżeli stracą to Ciebie to nie obchodzi ! Jak zyskają to Ciebie to obchodzi bo zaoferują jeszcze więcej lepszych usług !
 3