Łukasz Szewczyk26.03.2014 (14:16)31

Smartfony z DVB-T wkrótce w Cyfrowym Polsacie i Plusie

Wkrótce komórkowa sieć Plus oraz Cyfrowy Polsat jako pierwsi na rynku polskim zaproponują klientom smartfony ze zintegrowanym tunerem DVB-T, które umożliwiają oglądanie kanałów nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Planowany jest także dostęp do TV Mobilnej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 31)

To co Ty podajesz ma antenę wysuwaną. Zwróć uwagę na specyfikację techniczną tych urządzeń na obrazkach. "Telewizja DVB-T: Wbudowana antena".
Powodzenia w oglądaniu dvb-t na czymś takim ;)))
Nic nie ma anteny wysuwanej. Poza tym nieraz już spotkałem się z sytuacją, że coś wbudowane łapie lepiej sygnał. Wszystko zależy jakie jakości. Zajrzyj czasem na forum android lub pochodne to dowiesz się wielu ciekawych i zaskakujących rzeczy o DVB-T w smartfonach.
 4  
a DVB-H jak nie ma tak nie ma i pewnie nie będzie
 3  
Wejście Grupy Solorz w produkcję smatphonów i tabletów z DVB-T to bardzo ciekawy pomysł.
Kolejny raz pokazują, że nie brak im odwagi w innowacyjnych rozwiązaniach.

Skoro w to wchodzą to znaczy, że testowali DVB-T i że to działa.

Mogą także "doświetlać" sygnał TV bo mają własne maszty - BTS-y.
Bardzo ciekawe w czasach kiedy coraz mniej smartphonów oferuje RADIO.
 3  
te mini antenki teleskopowe nic nie dają nawet w centrach większych miast. Przynajmniej tak jest z tym ich "mobilnym" dekoderem.

pokaż mi w którym miejscu oni napisali, że to ich produkty... Pewnie kolejne badziewne chińczyki jak manta, go clever itp. A wchodzą, bo mogą zarobić - logiczne. Z innowacyjnością nie ma to nic do rzeczy. Nikt nikomu nie gwarantuje odbioru DVB-T na tych urządzeniach.

DVB-H to schyłkowa technologia na rynku nawet nie ma sensownych odbiorników. Z resztą, akurat częstotliwość z DVB-H obecnie wykorzystuje TV Mobilna...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 27.03.2014 (5:04:55)
 1  
Proponuję jeszcze wbudowany tuner DVB-s antena i akumulator gratis.
 2  
Jakbym się chciał chwalić, to mam od ponad trzech lat telefon dotykowy Myphone dual sim 8010TV. Z 20 cm delikatną wysuwana antenką i świetnym odbiorem TV. Tyle, że od wyłączenia nadajników analogowych to już nie działa. Jeśli analogowo tak grał, to cyfrowo jeszcze lepiej powinno być. Czekam więc.
 0  
A abonamęcik TVP zapłaci p. Solorz czy MY
 0  
sygnał cyfrowy jest bardziej podatny na zakłócenia i wrażliwy na ew. odbicia. Po za tym niektóre nadajniki analogowe nadawały z większą mocą niż obecnie cyfrowe.
Dodatkowo na małym ekranie w analogu mogło nie być widać ew. zakłóceń.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 27.03.2014 (10:19:59)
 0  
głupi i naiwny klient zapłaci wszystko
 1  
Thobias położy Plusa szybciej niz wam sie zdaje i Libicki nie pomoże.
 3