Łukasz Szewczyk28.03.2014 (20:52)2 komentarze

Nowa Formuła Komfort dla Firm w sieci Play

We wtorek (1 kwietnia 2014 roku) komórkowa sieć Play wprowadza nową, nielimitowaną ofertę dla firm od czterech kart SIM.
FORMUŁA KOMFORT dla Firm
Nowe oferta Formuła Komfort dla Firm w sieci Play w cenie od 19,99 zł netto miesięcznie na osobę (24,59 z VAT) gwarantuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet danych 4G LTE i Internet LTE do końca 2014 roku.
W ramach Formuły Komfort dla Firm sieć Play wprowadza trzy plany taryfowe: Formuła Komfort 4.0 dla Firm, Formuła Komfort 4.0+ dla Firm oraz Formuła Komfort Europa dla Firm. We wszystkich opcjach można wybrać wersję z telefonem lub bez. Decydując się na ofertę z telefonem istnieje możliwość wyboru opcji z jednym super smartfonem lub dwoma innymi telefonami.

Play: Formuła Rodzina 4.0 - cennik
Play: Formuła Rodzina 4.0 - cennik
Do oferty dla Firm można dokupić stacjonarny router WiFi już za 1 zł z dodatkowym Internetem 30 GB dla całej firmy za 44,99 zł miesięcznie (55,34 zł z VAT).

Ofercie towarzyszy kampania reklamowa, która startuje 14 kwietnia 2014 roku. Wezmą w niej udział dobrze znani z dotychczasowych reklam Play dla Firm - Krzysztof Hołowczyc i Michał Żebrowski.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Artykuł "Formuła Komfort dla Firm" ,a cennik daliście "Formuła Rodzinna" ...bez komentarza.
 3  
czy to żart??? przecież ten cennik to albo pomyłka ( identyczna jak taryfa rodzinna)
jeśli jednak prawda to porażka bo gorsza od indywidualnej biznesowej !
w PLUS ,Orange ,T-Mobile lepszy roaming i możliwość bezpłatnego połączenia do UE
 0