Łukasz Szewczyk29.03.2014 (23:10)16 komentarzy

Darmowe rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile w 17 krajach

Lycamobile przygotowała specjalną promocję, umożliwiającą darmowy kontakt telefoniczny pomiędzy użytkownikami Lycamobile w 17 krajach. Promocja trwa do końca maja 2014 roku.
Lycamobile
Z badań GUS wynika, że najczęstszym kierunkiem wyjazdów Polaków wciąż pozostają kraje Europy. Dlatego, sieć Lycamobile umożliwia darmowe połączenia do innych użytkowników sieci w Austrii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Polsce, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii oraz Wielkiej Brytanii. Co więcej, nie zapomina też o osobach przebywających w Stanach Zjednoczonych czy Australii. Przebywając w wymienionych krajach można do końca maja rozmawiać ze sobą wewnątrz sieci Lycamobile bez ponoszenia żadnych kosztów. To wspaniała promocja, biorąc pod uwagę, że granice w dzisiejszych czasach zacierają się, a nasi bliscy mieszkają już nie tylko w tym samym mieście co my - przekonuje Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska
Oferta ważna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lycamobile. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, wystarczy jedynie doładować konto telefoniczne dowolną kwotą, tak aby jego stan nie był niższy niż równowartość 1 zł.
Więcej informacji na temat operatora dostępnych jest na lycamobile.pl. Zakup starterów oraz doładowań konta telefonicznego sieci Lycamobile w Polsce umożliwia epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska.

Komentarze (1 - 10 z 16)

normalnie jaki jest koszt polaczen
 1  
Bardzo dobre taryfy w Polsce jak i zagranicą
 2  
Lycamobile działa od lat za granica. Najwyzszy czas zawitać do Polski. To jest rewolucja! Telegrosik is dead albo przejdą na telefonie komorkowa. Koniec monopolu! Nareszcie! Telegrosik z tym wybieranym numerem laczacym, to stara historia z przed dwudziestu lat a oni dalej tak Polakow kreca. :(
 1  
Precz z ruskim operatorem !!!!!!!!!!!!!!!
WOLN A UKRAINA
 9  
Szkoda że internet non stop rozłącza w Lyca.
Mam też mBank który też jest na infrastrukturze Plusa i na tym samym sprzęcie w tym samym miejscu chodzi jak marzenie.

Wiec o co chodzi ??
 0  
Chłopak kupił karte lycamobile w Austrii i ja także w Polsce ją kupiłam, i podobno rozmowy miały być darmowe więc dlaczego ostatnio pobrało mi kasę jak do niego zadzwoniłam ? na czym to w końcu polega, czy trzeba wykupić jakies pakiety ?
 1  
Czy to Prawda Ze np Niemiec na Lycemobile połączenia są Darmowe
 2  
Cześć chciałbym sie spytać czy z niemiec do polski jeślii mamy takie same startówki z Lycamobile to będe coś płacił za rozmowę?
 0  
super ekstra fantastyczna, ja rozmawiałem 58 minut z karty za 5 zł do Anglii, zadzwoniłem na stacjonarny, no ale sam fakt. Brat ma zorganizować kartę i trzymać w drugim telefonie, by nasza rodzina mogła swobodnie z nim rozmawiać.
 0  
Oferta jest naprawdę ciekawa, promocja jak najbardziej działa. Korzystam nie tylko do rozmów za granicę, ale także w Polsce, tylko bywają problemy z dotarciem do starterów. Wiem, że problemów nie ma w Anglii i Niemczech, ale inaczej sytuacja ma się np. w Norwegii. Znajomy nie może nigdzie kupić startera, a promocja nie działa, gdy zabierzemy polski starter za granicę (pobierane są opłaty za roaming).
Właśnie testuję ofertę tego operatora, więc zapraszam do zapoznania się z moją opinią
tryandearn*blogspot*com
 0