Łukasz Szewczyk16.04.2014 (23:55)1 komentarz

Nowe kanały TV w sieci Inotel

Wielkopolska sieć Inotel powiększyła telewizyjny pakiet podstawowy o kolejne, darmowe programy TV.
Telewizyjny pakiet podstawowy w ramach sieci Inotel to 83. programy, w tym cztery nowe, które zasiliły ofertę z początkiem kwietnia 2014 roku. Wśród nich znalazła się najnowsza pozycja Telewizji Polskiej - kanał tematyczny dedykowany najmłodszym widzom. TVP ABC to ramówka wyłącznie dla dzieci, pełna interesujących oraz pobudzających wyobraźnię propozycji filmowych, serialowych, a także magazynów. Z myślą o nieco starszej widowni uruchomiono program TV 6, emitujący nie tylko seriale animowane, ale także programy rozrywkowe oraz reality show, których odbiorcami jest młodzież w wieku nastoletnim.
Pozostałe kanały, które pojawiły się w ramach nowej oferty Inotel, to ATM Rozrywka - obfitujący w kultowe propozycje filmowe, magazynowe oraz seriale, również własnej produkcji, a także Stopklatka SD, czyli wielkie kino na małym ekranie - wyśmienite obrazy fabularne, dokumenty, prezentacje sylwetek znanych osobistości oraz wywiady i nowinki ze świata filmu.

Sieć Inotel działa na terenie Wielkopolski, obejmując swoim zasięgiem Poznań, Swarzędz, Oborniki i Gniezno.

Komentarze (1 - 1 z 1)

pewnie ludzie porezygnowali, bo płacisz a nie masz. Swoją drogą to ABC i stopklatka to dobre kanały. A na tv6 oglądam Married with Children ;) i czasami Sax and the city
 6