Łukasz Szewczyk13.05.2014 (13:25)43 komentarze

Paszport Korzyści - rusza nowy program lojalnościowy Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku

Grupa Polsat dla klientów komórkowej sieci Plus, satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat oraz nowego Plus Banku wprowadza nowy program lojalnościowy - Paszport Korzyści. Dzięki niemu klienci zyskają dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki.
Paszport Korzyści
Paszport Korzyści
Jesteśmy bardzo dumni, że miliony Polaków korzystają na co dzień z usług oferowanych przez nasze firmy. Wprowadzając Paszport Korzyści, chcemy im podziękować, że zaufali właśnie nam. To pierwszy tak duży program lojalnościowy na rynku polskim skierowany wyłącznie do klientów organizatorów. Udało nam się pozyskać wielu Partnerów z atrakcyjnymi ofertami, a ich liczba, także dzięki współpracy z Freebee, będzie regularnie rosła, zapewniając naszym klientom coraz to nowe korzyści - mówi Piotr Skrzypczak, dyrektor zarządzający ds. utrzymania klienta w Plusie i Cyfrowym Polsacie
Plus i CP - SamrtDOM
Plus i CP - SamrtDOM
ZOBACZ TAKŻE: "Plus i Cyfrowy Polsat: Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę"

Od 13 maja 2014 roku do skrzynek pocztowych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku trafiać będą Paszporty Korzyści. Jest to specjalny program lojalnościowy dla klientów organizatorów, gwarantujący im dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki.

Posiadacze Paszportów Korzyści otrzymają:
Specjalne promocje na produkty Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku
• Program smartDOM Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku, który pozwala na oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług
• Wyjątkową ofertę "Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę" tylko dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w ramach programu smartDOM (więcej o ofercie TUTAJ)
Przykładowy zestaw nowej oferty Smart DOM
Przykładowy zestaw nowej oferty Smart DOM
• Atrakcyjne zniżki na produkty z oferty Partnerów z następujących branż: handel detaliczny, ubezpieczenia, zdrowie, paliwa, gastronomia
• 10 tys. biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Bilety na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na koncerty i festiwale oraz programy rozrywkowe Telewizji Polsat
• Możliwość zagrania w serialu Telewizji Polsat
• Możliwość przekazania zgromadzonych funduszy na szczytny cel - do wskazanej przez klienta organizacji dobroczynnej współpracującej z programem
Konkursy i loterie oraz wiele innych atrakcji

Obecnie partnerami Paszportu Korzyści są: AXA Assistance, sieci sklepów należące do Grupy Eurocash (abc, Delikatesy Centrum, Euro Sklep, Gama, Groszek, Lewiatan), Orlen, superpolisa.pl oraz Telepizza, a już wkrótce dołączą do niego nowi partnerzy z różnych branż.
Fundacje i organizacje dobroczynne współpracujące obecnie z programem to: Fundacja Polsat, GOPR, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Fundacja Rodzin Adopcyjnych, Fundacja Radia Zet.

Paszport Korzyści powstał we współpracy z FreeBee - partnerem technologicznym a jego patronem medialnym jest Telewizja Polsat.

Zobacz: "Wersja elektroniczna Paszportu Korzyści (PDF)".

Więcej informacji na temat Programu można znaleźć na www.paszportkorzysci.pl
Plus/Cyfrowy Polsat

Komentarze (1 - 10 z 43)

Wraca Paszport Polsatu? :-)
 32  
Ciekawy pomysł, mnie paszport polsatu nie przeszkadzał. ;) Nowy paszport...korzyści już na początku robi wrażenie. Naprawdę, jest kilka dużych zniżek. Można jedynie chwalić takie inicjatywy. :)
 4  
Taaak! Paszport Korzyści jest genialny! Ja jestem zachwycona! Naprawdę. Wielkie brawa za inicjatywę. :) Nie dość, że mogę oszczędzać praktycznie na każdym kroku, to jeszcze będzie możliwość zdobycia biletów na MŚ Siatkarzy, na które czekam z niecierpliwością. Jedno wielkie WOOW! Brawo Plus, Brawo Cyfrowy Polsat :)
 1  
No to się zaczyna coś dziać. Plus postanowił powalczyć o swoich klientów i sądząc z propozycji uda się to osiągnąć w 100 procentach. Pakiet propozycji zawarty w paszporcie korzyści jest ofertą o tyle ciekawą że bez żadnego praktycznie ryzyka możemy zacząć odnosić korzyści.Sam już wszedłem w te "interes" i mam nadzieję ze da to pozytywne efekty.
 2  
Nie jestem nawiedzonym abonentem CP,ale myślę że ludziom od NC+ rury dziś zmiękły. Będą musieli dla swoich też COŚ ciekawego wymyślić a to spowoduje kontrę z CP i jeszcze większe atrakcje dla nas bo to będzie kolejna wojna o klienta.
Mnie tam pasi :)
 2  
Jedyny słuszny paszport:
http://i.imgur.com/NG2F4J9.png
:D
 4  
Myśle,że Paszport Korzyści to bardzo dobry pomysł.Dzięki udziałowi w programie mogę wiele zyskać oraz otrzymać wiele atrakcyjnych zniżek na ich produkty i usługi a także obniżyć moje dotychczasowe wydatki.Oszczędnośc o tym każdy z nas marzy i dąży do tego by osoagnąc swój cel.Dla mnie program to same korzyści.Brawo dla Plusa i CP za inicjatywe powstania czegos tak fajnego
 1  
Gdybym dostał taki paszport, byłbym wielce ucieszony. W moim gminnym mieście. Mam Lewiatana, Delikatesy, sklep ABC Punkt Plusa i CP. Korzystam z tych sklepów codziennie i już myślę ile mógłbym zaoszczędzić :)
 3  
Konkurencji szczena opadła. Brawo!
 12  
Nowy Program Lojalnościowy dla abonentów sieci Plus i Cyfrowego Polsatu to dla mnie jedno z lepszych posunięć operatorów od dłuższego czasu. Na taki program czekałam. Atrakcyjne rabaty, mnóstwo nagród czegoż chcieć więcej? :) Dla mnie bardzo dobre posunięcie sieci zarówno w zakresie marketingu jak i przejaw troski o dobro klientów.
 8