Łukasz Szewczyk13.05.2014 (14:20)5 komentarzy

Play Online za darmo przez pół roku

Komórkowa sieć Play wprowadza do oferty nową promocję, w ramach której klienci mogą korzystać z internetu Play Online za darmo przez pół roku.
4G LTE Play
Od 13 maja 2014 roku sieć Play wprowadza nowe promocje na internet 4G LTE. W ramach nowej propozycji klienci zyskują: 0 zł za abonament przez 6 miesięcy, transfer w zasięgu LTE bez limitów przez 6 miesięcy oraz 7 dniowy okres testowania internetu za darmo.
Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy wybiorą abonament zaczynający się od 49,99 zł przy umowach na 24 miesiące. W promocjach dostępne są nowoczesne modemy i routery 4G LTE.

Komentarze (1 - 5 z 5)

a za miesiąc zmiana regulaminu : opłąta miesięczna 99zł.
Dziękuję, nie skorzystam z ofert play.
 4  
Jakie LTE w Play? W przeszlo 4 mln aglomeracji śląskiej tylko Sosnowiec ma LTE w P4. Z czym do ludzi się pytam?
 3  
Jakie LTE w Play? W przeszlo 4 mln aglomeracji śląskiej tylko Sosnowiec ma LTE w P4. Z czym do ludzi się pytam?
Co Ty za brednie wypisujesz?! Ja mam w Myslowicach a w Kato też jest zasięg.
 2  
zamiast powiększyć pakiety, ratują się darmowymi miesiącami. Oferta daleko w tyle za konkurencją! Wystarczy porównać z ostanimi ofertami w Cyfrowym Polsat. Dają tam 2x więcej GB i tez pół roku rabatu. np. za 59 zł masz w play 18 GB a w CP 34 GB!!!! Totalna miazga! Na temat jakości sieci w play, dostępności LTE a raczej jego braku nawet nie porównuję do tego co jest w CP. tak samo wygląda sprawa jak porówna sie ofertę play z Plusa - aktualnie od playa gorszy jest chyba tylko orange
 2  
W plusie to nawet pogadać nie można, przerwy, głuche telefony, echo- to powszechny dzień z Plusem. Internet? Tylko w reklamach kręci do 50 meksów ale jak chcesz coś z youtube to zapomnij! Pingi po 200 i więcej. Padaka.
 4