Łukasz Szewczyk16.05.2014 (12:48)2 komentarze

Play: Nowe smartfony i Formuła Rodzinna za darmo przez pół roku

Komórkowa sieć Play coraz ostrzej walczy o klientów. Fioletowy operator wprowadził do oferty promocję na taryfy Formuła Rodzinna z darmowym abonamentem przez pół roku. Dodatkowo do oferty Play wchodzą dwa nowe smartfony.
Formuła Rodzina 4.0 w Play
Formuła Rodzina to dostępna od marca w sieci Play oferta, w ramach której klient płaci jeden abonament, a otrzymuje do czterech karty SIM z nielimitowanymi połączeniami na komórki oraz wspólnym pakietem danych 4G LTE

Od piątku (16 maja 2014 roku) Play wprowadza promocję, w ramach której przez pół roku abonament w Formule Rodzinnej zostanie obniżony do 0 zł. "Nie musicie czekać, aż Wam i Waszym bliskim skończą się umowy. Teraz macie pół roku na przeniesienie całej swojej rodziny do Play" - radzi Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.
Formuła Rodzinna za darmo przez pół roku
Formuła Rodzinna za darmo przez pół roku
Dodatkowo do oferty Play wprowadzone zostają dwa nowe smartfony - Nokia Lumia 630 oraz LG L900. Telefony dostępne są od 1 zł (cena uzależniona od wybranej oferty).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Od wczoraj w T-mobile jest oferta za 38 zł bez ograniczenia na rozmowy i smsy do wszystkich sieci! w tym stacjonarne a do unii 0,30gr/minuta.
 1  
Ale mi nowość, w PLAY dla FIRM od dawna jest za 36 zł z VAT NO limit. Szybką ma T-mobile reakcję,
 1