Łukasz Szewczyk09.06.2014 (11:12)1 komentarz

Toshiba Smart TV z nowymi aplikacjami na Mundial

W usłudze Smart TV w telewizorach Toshiba pojawiła się gratka dla fanów futbolu. Dla tych, którzy nie mogą osobiście wybrać się na mistrzostwa świata w Brazylii, firma przygotowała trzy nowe aplikacje pełne statystyk, dodatkowych materiałów wideo, ciekawostek na temat drużyn i aktualnych wyników.
Sportowe aplikacje Toshiby
Sportowe aplikacje Toshiby
Sport.pl Futbol to aplikacja jednego z najpopularniejszych polskich serwisów sportowych. Użytkownicy znajdą w niej wiadomości o rywalizacji drużyn klubowych i narodowych reprezentacji, o rozgrywkach ligowych i najpopularniejszych turniejach piłkarskich. Poza materiałami redakcyjnymi, aplikacja umożliwia zapoznanie się z wynikami, tabelami oraz terminarzem najbliższych spotkań.
Ekstraklasa.net to absolutny niezbędnik każdego fana futbolu, zwłaszcza podczas Mundialu w Brazylii. Po Mistrzostwach Świata będzie można śledzić tam najświeższe relacje z T-Mobile Ekstraklasy, 1 ligi polskiej, Ligi Mistrzów i najważniejszych lig europejskich. Piłkarska Polska znajdzie się dosłownie w zasięgu ręki.


Futbol Video to materiały wideo z nadchodzących mistrzostw. Możliwość poznania bliżej drużyn, kulisów budowy stadionów i przygotowań do Mundialu, a także jeszcze raz prześledzić najbardziej emocjonujące momenty. Materiały wideo dostarczane są przez telewizję TVN oraz agencję X-NEWS.

Aplikacja Sport.pl Futbol dostępna jest na telewizorach ze Smart TV z 2012, 2013 i 2014, natomiast aplikacje Ekstraklasa.net oraz Futbol Video na Smart TV z 2013
i 2014 roku. W przypadku linii produktowej z 2014 roku aplikacje dostępne są już od modelu 32L3433 w cenie 1299 zł.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Może by dodali tvp.player na 40L6 a nie jakieś wodotryski
 1  

Polecamy