Łukasz Szewczyk07.07.2014 (16:49)5 komentarzy

Skype: Miesiąc darmowych rozmów z komórkami i stacjonarnymi

Komunikator Skype przygotował promocję, w ramach której użytkownicy otrzymują możliwość prowadzenia darmowych rozmów z użytkownikami telefonów komórkowych i stacjonarnych.
W ramach nowej promocji użytkownicy Skype zyskają bezpłatny miesięczny okres próbny na rozmowy bez ograniczeń z całym światem. Oferta zależy od dostępności. Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden abonament Świat -- bez ograniczeń. Aby móc skorzystać z oferty, należy posiadać lub utworzyć konto Skype i podać prawidłowe dane dotyczące płatności. Pierwszy miesiąc jest zupełnie bezpłatny. Jeżeli nie zrezygnuje się z abonamentu w ciągu 27 dni od rozpoczęcia okresu próbnego, abonament będzie automatycznie przedłużany, a na koniec okresu próbnego z karty kredytowej zostanie automatycznie pobrana kwota 10,49 € (12,06 € z VAT) i będzie ona pobierana także w każdym kolejnym okresie abonamentowym.
Abonament obejmuje połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w następujących krajach i regionach: Chiny, Guam, Kanada, Portoryko, Singapur, Specjalny Region Administracyjny Hongkong (Chiny), Stany Zjednoczone i Tajlandia.

Natomiast tylko połączenia z telefonami stacjonarnymi możliwe są w następujących krajach i regionach: Andora, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Indonezja (Dżakarta), Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kolumbia, Korea, Kostaryka, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malezja, Malta, Maroko, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Abonament nie obejmuje numerów specjalnych, typu premium i nieprzydzielonych do danego regionu geograficznego.

Użytkownik może anulować abonament w dowolnej chwili podczas pierwszych 27 dni. Oferta nie jest dostępna w Australii, Brazylii, Chinach, Francji, Korei Południowej i na Tajwanie. Firma Skype zastrzega sobie prawo do wycofania tej oferty w dowolnej chwili.
Skype

Komentarze (1 - 5 z 5)

Kiedys taka oferta była dobra, teraz gdy są Lycamobile, Klucz i inni operatorzy szału nie robi
 7  
Dużo telefonuję na Białoruś i Ukrainę. Co Skype ma do zaoferowania dla mnie?

Nic.
 3  
o to tylko im chodzi cwaniakom. A następnie co miesiąc będą kasować 10$ dla naszej wygody automatycznie przedłużane na zasadzie "zlecenie stałe"
 1  
Na wakacyjny wyjazd jak znalazł. A po wakacjach rezygnujemy,.
 2  
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy preply! Najlepsze oferty pracy
preply.com/pl/polski-przez-skype polski skypa za darmo
Pracowałem z nimi przez ponad rok i zdobyłem cenne doświadczenie! Polecam.
 0