Łukasz Szewczyk08.07.2014 (17:02)20 komentarzy

6GB internetu w komórce za 6 zł na ponownie w Orange na kartę

Komórkowa sieć Orange dla użytkowników ofert Orange na kartę także w tym roku przygotowała wakacyjną niespodziankę w postaci taniego, mobilnego pakietu internetowego 6GB w komórce na dwa miesiące.
Pakiet internetowy 6GB na wakacje dostępny jest od wtorku (8 lipca 2014 roku) dla klientów taryf na kartę w Orange. Dzięki tej ofercie można swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni.
Pakietu internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski. .

Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.
Pakiet jest dostępny w wersji jednorazowej, możecie kupić jego dowolną ilość i nie wyklucza się z innymi promocjami w Orange na kartę, w tym z innymi pakietami internetowymi - zapewnia Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska
Aby aktywować należy wysłać SMS o treści INTERNET pod numer 570. Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl lub poprzez kontakt z Orange Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500

Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 8 lipca do 31 sierpnia 2014 roku.

Komentarze (1 - 10 z 20)

Czekałem na tę promocje prawie rok,fajnie że znowu jest.
 14  
Chyba Ty jedyny, albo po prostu u Ciebie to działało, bo ogólnie to była wielka lipa. Pierwsze kilka dni ok było. Zresztą poczytaj tu jak piszą o tym.

bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=38496
 6  
Dodaj ,,www'' przed ,,bez kabli'' bo nie jestem zarejestrowany.
 5  
cziekaw a jest orange free
 5  
szkoda ze Plus ma swich abonentow na karte gleboko w dupie. niby maja najlepszy net, a najgorsza oferte na rynku.
 4  
Wam słownik poprawnej polszczyzny jest potrzeby, a nie internet.
W większości się tego 'bełkotu" czytać nie da.
 11  
Pakiet w zeszłym roku działał idealnie! Super, że promocja powróciła! Orange jest najlepsze!
 0  
Fajna promocja, tylko że połączenia internetowe z tego pakietu mają najniższy priorytet. Przynajmniej rok temu tak było. Miałem 2 karty sim: Orange Free na kartę, Blueconnect w abo oraz startówkę Orange na kartę z wykupionym pakietem 6GB za 6zł.
Wszystkie logowały się do tego samego nadajnika.

I do moment, gdy nie był zbytnio obciążony, wszystko było ok. Ale jak przychodziły godziny popołudniowe i wieczór, nie sposób było skorzystać z tego pakietu, strony się po prostu nie wyświetlały, czasami modem miał problem, żeby zalogować się do nadajnika.
Natomiast w tym samym czasie na kartach Orange Free i Blueconnect, internet działał bez zarzutu.

Także fajna promocja, ale niestety coś za coś.
 2  
W zeszłym roku za żadne skarby nie mogłem włączyć tego pakietu ani przez sms ani przez *500 w orange pop. Teraz jeszcze nie sprawdzałem. Jeśli jest tak samo to mam to gdzieś.
 2  
W zeszłym roku za żadne skarby nie mogłem włączyć tego pakietu ani przez sms ani przez *500 w orange pop. Teraz jeszcze nie sprawdzałem. Jeśli jest tak samo to mam to gdzieś.
ja za 8razem wlaczylem z kodu , poprzez sms 15gr zmarnowalem i nic
 3