Łukasz Szewczyk08.07.2014 (17:02)20

6GB internetu w komórce za 6 zł na ponownie w Orange na kartę

Komórkowa sieć Orange dla użytkowników ofert Orange na kartę także w tym roku przygotowała wakacyjną niespodziankę w postaci taniego, mobilnego pakietu internetowego 6GB w komórce na dwa miesiące.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

dziala tylko w okreslonych taryfach a moj braciak wlaczyl sobie go w orange YES z czego ja musialem przejsc na orange pop i stracilem caly pakiet smsow za free. Albo okreslajcie do H.JA w ktorych taryfach to dziala albo nauczcie sie pisac.
 1  
Pomimo możliwości włączenia pakietu przez menu *100*# wyskakuje komunikat "Nieznany serwis" przy odpowiedniej ilości środków na koncie. To po co jest dodana ta opcja skoro nie da się z niej skorzystać?
 0  
Właśnie udalo mi sie go włączyć z kodu *110*67# za pierwszym razem a wszędzie pisze że serwis niedostępny albo jak koledze niżej z menu *100# serwis nieznany. Nawet na orange on-line w usługach pisze ze jest czasowo niedostępny. A nawet gdzieś w artykułach na orange.pl znalazłem że została wycofana...
 0  
znów trzeba lecieć do sklepu po startówkę ;D
 0  
czemu mam włączony ten pakiet a jeżeli chodzi o internet to działa mi tylko aplikacja facebook i nic innego? co jesT?????????????????
 0  
jedna wielka lipa z tym pakietem wyslalem smsa zeby aktywowac pobralo mi pieniadze a z pakietu nici
 0  
Aaa na orange yes to działa ?????
 0  
Działa
 0  
Zapierdala aż miło, wykupie za 100zl na cały rok
 0  
*110*77#. W każdej chwiili można sprawdzić stan pakietu ? SMS ?Stan 6? pod numer 260. PEWNE NA 100%
 0