Łukasz Szewczyk09.07.2014 (12:15)14 komentarzy

Plus: Dwa razy więcej internetu w ofercie na kartę i siatkarski starter

Komórkowa sieć Plus wprowadza specjalny "siatkarski" starter Plus Internet na Kartę. Jednocześnie wszyscy użytkownicy Internetu na kartę w Plusie będą mogli skorzystać z promocji "Dwa razy więcej GB za doładowanie".
Od 9 lipca 2014 roku w sprzedaży pojawił się specjalny okolicznościowy starter Plus Internet na Kartę, na którym za 15 zł jest pakiet aż 2 GB do wykorzystania. Starter można wykorzystać do transmisji danych w LTE oraz HSPA/HSPA+ i starszych technologii dostępu do mobilnego Internetu. W zasięgu największej i najnowocześniejszej sieci LTE Plusa, a także Cyfrowego Polsatu, jest już 26 mln Polaków, czyli 2 na 3 mieszkańców naszego kraju. Do promocji specjalnego siatkarskiego startera swojego wizerunku użyczyły gwiazdy reprezentacji Polski: Mariusz Wlazły, Marcin Możdżonek i Michał Winiarski. W zestawie ze starterem znajduje się także szalik kibica w barwach narodowych.
Siatkarski starter Plusa
Siatkarski starter Plusa
Jednocześnie rozpoczyna się nowa promocja "Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę". Od 9 lipca do 30 września za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety GB - teraz za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB.

Dwa razy więcej internetu w Plusie na kartę
Dwa razy więcej internetu w Plusie na kartę
Promocja "Dwa razy więcej GB za doładowanie" obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę oraz osoby, które kupią nowe startery o wartości 15 zł za 1 GB i 9 zł za 300MB oraz wspomniany wcześniej starter o wartości 15 zł za 2GB z limitowanej edycji z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE - ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ - D-Link DWM 157).

Siatkarski starter oraz promocja "Dwa razy więcej Internetu" to kolejna niespodzianka przygotowana przez Plusa dla klientów i związana z Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Mistrzostwa, których Plus został Generalnym Sponsorem, odbędą od 30 sierpnia do 21 września w Polsce.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Wow, poszaleli chyba :D Jeszcze niedawno Play podwoił MB/GB za tą samą cenę, a teraz Plus nawet do 30GB :O Ciekawe czy te 11 GB za 50zł jest ważne 60 dni? Czy tylko połączenia?
 2  
kto ma program 5plus może zaszaleć z doładowaniem plusa na kartę
 2  
Nawet po podwojeniu jest drogo - w Tmobile na karte za 30zl jest 6GB do tego można wybrać za 0zl rozmowy bez limitu do t mobile albo mszy bez limitu do wszystkich... A HSPA T-Mobile działa lepiej niż Plusa i jest większe pokrycie.
 6  
Ostatni w Plusie gasi światło.
 3  
Podwoiliby okres ważności konta - wtedy bym pomyślał o ofercie. A tak niech się bujają.
 4  
Lycamobile 2gb za 10zł ,w normalnym pakiecie bez promocji ,coś cienko z tą promocją w plusie.
 8  
Niezależnie, czy ktoś jest fanem siatkówki czy nie, nowe siatkarskie promocje Plusa na LTE są warte zainteresowania. Teraz bez internetu mobilnego ani rusz.
 3  
Jak by na to nie patrzeć, plus bardzo się stara teraz z internetem. Nie dość że największy zasięg najważniejszego lte, to jeszcze pakiety bardzo obszerne. No i w innych ofertach także nielimitowane.
 1  
6gb za 6 zł w orange na karte:P
 3  
Mare88 - idź trolować gdzie indziej
 4