Łukasz Szewczyk15.07.2014 (16:32)3 komentarze

Play: Zmiany w taryfach Formuła Komfort dla Firm

Od 15 lipca 2014 roku komórkowa sieć Play wprowadza zmiany w Formułach Komfort dla Firm, w których klienci otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.
FORMUŁA KOMFORT dla Firm
W nowych promocjach klienci w ramach abonamentu podstawowego dostają większe pakiety Internetu 10 lub 30 GB do wykorzystania na wszystkich kartach SIM oraz nielimitowany Internet LTE na 6 miesięcy.
Do oferty można dokupić router WiFi w cenie od 1 zł i opłatą miesięczną 10 zł (12,30 zł z VAT).

Dodatkowo teraz oferta jest skierowana do firm posiadających od 3 kart SIM. Do oferty poza podstawowymi 3 kartami SIM, można dokupić dodatkowe karty SIM (maksymalnie 26 dodatkowych). Abonament za każdą dodatkową kartę wynosi w pierwszych 6 miesiącach wynosi 0 zł, a po tym okresie tylko 19,99 zł (24,59 zł z VAT).

Formuła Komfort - nowa oferta
Formuła Komfort - nowa oferta
Telefony w ramach oferty dostępne są za dodatkowa opłatą miesięczną wynosząca od 20 zł.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Teraz czekamy na nowe, lepsze oferty dla klientów indywidualnych.
 5  
Nielimitowany internet w jakim znaczeniu - ilości danych, transferu czy czy prędkości.
Ostatnio publikowali dane z testów i wynik kiepski - średnio 2x wolniej niż w Orange czy T-mobile i prawie 4x wolniej niż w Plusie. Muszą jakoś wypromować się, żeby zaistnieć ponieważ konkurencja jest chętniej wybierana w tym wypadku.
 1  
Tak, też to opracowanie czytałem. Mobilny net Plusa wypada najlepiej, najwięcej ludzi z niego korzysta, a lte ma największy zasięg. No i podejrzewam, że raport był przygotowany rzetelnie.
 1