Łukasz Szewczyk30.10.2014 (17:10)3 komentarze

Disney Junior w GigaOfercie Netii

Kanał Disney Junior dołączył do pakietu Młodsze Dzieci, dostępnego w ramach GigaOferty Netii. Tym samym, w ofercie Telewizji Osobistej Netii, znajdują się wszystkie kanały z portfolio Disney'a, dostępne na polskim rynku.
Disney Junior w GigaOfercie Netii
Netia włączyła do swojej oferty trzeci kanał Disney'a, tym razem przeznaczony dla przedszkolaków. Dzięki temu, w GigaOfercie Netii, znalazły się wszystkie programy tej popularnej wytwórni, jakie dostępne są na polskim rynku. Z tej okazji, Netia bezpłatnie udostępnia swoim klientom całą ofertę Disney'a, w ramach tzw. "otwartego okna". Przez dwa tygodnie, do 12 listopada, każdy będzie mógł osobiście ją sprawdzić.
Kanał Disney Junior dodany został do pakietu Młodsze Dzieci, dostępnego w ramach Telewizji Osobistej Netii, który skierowany jest do najmłodszych widzów. Oferuje on programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku od 2 do7 lat. To mieszanka bajkowych opowieści, postaci lubianych przez dzieci oraz nauki inspirowanej zabawą. W ramach "otwartego okna", każdy będzie mógł obejrzeć najpopularniejsze seriale Disney Junior: "Jej Wysokość Zosia", "Klinika dla pluszaków", "Jake i Piraci z Nibylandii", "Klub Przyjaciół Myszki Miki" oraz program "Art Attack".

Programy Disney'a, w ramach "otwartego okna", będą odkodowane na kanałach: 999 - Disney Junior, 998 - Disney Channel oraz 997 - Disney XD. Kanały Disney Channel i Disney XD, poza "otwartym oknem", w ofercie Netii dostępne są w ramach pakietu Starsze Dzieci.

Komentarze (1 - 3 z 3)

niech internet ogarna najpierw a nie...
 1  
Super!!! Nasze dzieciaczki uwielbiaja programy disneya . Zawsze dobrze sie przy nich bawimy. Wogle jestesmy bardzo zadowoleni z tv w netii. Duzo ciekawych programow, a jak sie dobrze dobierze pakiety to nawet cenowo wychodzi przyzwoicie. Poleceam!!
 1  
w tv osobistej w netii fajne jest to, ze każdy znajdzie cos dla siebie.
 0