Łukasz Szewczyk12.11.2014 (23:26)4 komentarze

Mobile Vikings wprowadza pakiety internetowe LTE

Belgijski operator komórkowy Mobile Vikings po raz kolejny rzuca wyzwanie konkurencji. Tym razem do swojej oferty wprowadza pakiety internetowe dla wszystkich, którzy szczególnie zainteresowani są szybkim, mobilnym Internetem 4G LTE.
Mobile Vikings Polska
We wrześniu operator Mobile Vikings rozpoczął akcję #noweuVikingów. W wielkim głosowaniu na portalach społecznościowych użytkownicy odsłaniali kolejno szczegóły nowej taryfy. Na tym etapie zaprezentowano nową odsłonę pakietów za 10, 19 i 29 zł, w ramach których każdy otrzymywał określoną liczbę darmowych minut i SMS-ów, a także pakiet mobilnego Internetu LTE.
Od samego początku operator stawiał na Internet. Teraz przyszedł czas na dalsze, bardziej zdecydowane kroki. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników tabletów, iPadów i modemów Mobile Vikings wprowadza zupełnie nowe taryfy dotyczące tylko mobilnego Internetu LTE. Od przyszłego poniedziałku każdy będzie mógł wybrać dla siebie optymalną opcję. Wybór jest spory - tych, którzy cenią sobie prawie nieograniczoną swobodę korzystania z Internetu, zainteresują pakiety 6GB (za 30zł) oraz aż 14GB (50zł). Dostępne będą także tańsze opcje: za 10zł (500MB) oraz 20zł (3GB).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Nowe pakiety działają także w 2G/3G a nie tylko w LTE, info z Telepolis.
 5  
działają także w roamingu krajowym.
 3  
Obecnie internet to multimedia, zastępuje już nie tylko radio czy gazety ale także telewizje i wypożyczalnie wideo. Dla użytkownika, który korzysta z sieci dużo, ściąga/ogląda sporo multimediów internet z sieci GSM (HSDPA, LTE itd..) jest całkowicie nieodpowiedni, sieć jest wolna, w chwilach dużego obciążenia potrafi całkowicie przestać działać. dodatkowo wszystkie pakiety z limitem. Zanim wywali się kupa kasy na LTE, lepiej sie rozejrzeć, na pewno jesteś w zasięgu jakiegoś lokalnego dostawcy bezprzewodowego - porównaj oferty. Lokalny ma często dużo szybciej i taniej a w szczególności bez limitu. Listę sprawdzonych dostawców w swoim mieście znajdziesz na stronie:operatorzy.net.pl ,a wybrałem opcje bez limitu i umowy, b. wygodna: http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid . Nie martwię się limitem ani rachunkami, ściągam ile chce.
 1  
Testuję ofertę od wczoraj. Działa ok... Zasięg Play + T-Mobile. Za 50 zł 14 GB na 60 dni - a w Plusie tylko 5,5 GB na 30 dni.
 0