Łukasz Szewczyk17.11.2014 (23:55)32

Rośnie zainteresowanie telefonią VoIP? easyCALL poprawia wyniki

easyCALL.pl, operator świadczący usługi telekomunikacyjne dla małych i średnich firm wypracował od początku roku blisko 11 mln zł netto przychodów ze sprzedaży. Mimo spadku stawek na rynku, spółka co kwartał poprawia swoje wyniki.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 32)

Polecam happycall.pl . Korzystam z ich usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Tańsze połaczenia od easycall zwłaszcza po 18-tej oraz można przenieść swój numer stacjonarny bez opłat i abonamentu..
 1  
Ja z kolei polecam ipcall.pl Korzystam od paru lat i jestem zadowolony.
Abonament miesięczny za utrzymanie numeru 1 zł. Przeniesienie numeru brak opłat i formalności zalatwiają za Ciebie. Stawki praktycznie te same co na happycall :)
 1  
a ja polecam halonet.pl - opłata za numer 1 zł na rok (nie na miesiąc), do tego rozwiązania przydatne firmie: fax internetowy, wirtualna centrala, telekonferencje, wideokonferencje
 4  
Wynik potwierdza wysoka pozycja w rankingu operatorów: http://voipnews.pl/.
@swen2 - to, że firma mieści się na 4 piętrze w bloku, to prawda, ale jak to mówią, 'nie szata zdobi...'. Firma świadcząca usługi VoIP nie musi zajmować piętra w modnym, warszawskim biurowcu żeby działać profesjonalnie. Pamiętaj także, że wiele obecnie wielkich firm, zaczynało swoją działalność w ... garażu :)
 0  
Konrad masz rację. To, że nie mieści się w nowoczesnym biurowcu nie znaczy, że jest dobra. Tyle zysku co oni mają przez rok, Ty nie zarobisz przez całe życie.
 0  
Widać, że muszą być dobrzy w swojej dziedzinie. Wyniki nie są przecież z kosmosu.
 0  
No z kosmosu na pewno nie, raczej są sprawdzone. Ja korzystam z EasyCALLa i jestem zadowolony.
 0  
halonet jest tańszy od easycalla i bez umów (abonamentow), ale obie oferty godne uwagi są
 1  
W kwestii operatora i stawek polecam Spikon.pl
- koszt połączeń na krajowe numery stacjonarne do wszystkich sieci za 0,06 gr.
- koszt połączeń na krajowe numery komórkowe do wszystkich sieci za 0,13 gr.
Ponadto nowi użytkownicy otrzymują na wszystkie usługi poza kosztem utrzymania publicznego numeru telefonu rrabat w wysokości 20%.
 0  
Co do taniości - pewnie stawki mają podobne. Ja jakoś się przyzwyczaiłem do EasyCalla. Jakość połączeń ok. Generalnie polecam.
 0