Łukasz Szewczyk05.12.2014 (18:09)2 komentarze

LG Chromebase dla internautów

Firma LG Electronics poszerzyła swoje portfolio monitorów o model All-In-One LG Chromebase, który zapewnia użytkownikom dostęp do nieograniczonych możliwości internetu i sklepu Chrome Web Store bez potrzeby podłączania komputera.
LG Chromebase
LG Chromebase
Rozwiązanie typu All-In-One w monitorze LG Chromebase 22CV241 działające pod kontrolą Chrom OS stanowi dopełnienie mobilnego świata Google. Smartfon i tablet, a teraz także duży ekran panoramiczny LG IPS, to przestrzeń, której centrum stanowi konto Gmail.
Panoramiczny wyświetlacz monitora LG IPS Full HD o przekątnej 21,5 cala sprawia, że przeglądanie internetu staje się przyjemniejsze a dzięki szerokiemu kątowi widzenia (aż 178 stopni) obraz jest wyraźny z każdego miejsca. Ponadto LG Chromebase posiada tryb czytnika oraz stale włączony zaawansowany system Flicker Safe, który chroni oczy użytkowników, zapobiegając męczącemu migotaniu obrazu oraz ograniczając ilość niebieskiego światła emitowanego przez monitor, co czyni obraz ciepłym i w odbiorze przypominającym druk na papierze. Monitor posiada także wbudowane głośniki stereofoniczne 2 x 5 W, które umożliwiają odtwarzanie mocnego i czystego dźwięku przestrzennego, zapewniając zupełnie nowy poziom realistycznych doznań, np. podczas oglądania filmów na YouTube.

LG Chromebase został wyposażony w procesor Intel Celeron, dzięki któremu może pełnić także funkcję komputera biurowego oraz multimedialnego. Pliki użytkownika przechowywane są na 1TB GB dysku Google. Osoby, które zdecydują się na opcję All-in-one od LG mogą cieszyć się dostępem do tej przestrzeni przez 2 lata bezpłatnie. Ponadto, komputer LG Chromebase jest wyposażony w port HDMI, dzięki czemu może pełnić funkcję tradycyjnego monitora do laptopa czy konsoli do gier. LG 22CV241 włącza się wyjątkowo szybko - jego uruchomienie zajmuje zaledwie kilka sekund. W odróżnieniu od komputerów z dyskiem twardym, których czas rozruchu stopniowo wydłuża się wraz ze wzrostem ilości zapisanych na nim danych, prędkość włączania LG Chromebase nie zmienia się nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Monitor LG Chromebase 22CV241 dostępny jest w sprzedaży od 5 grudnia w sugerowanej cenie 1349 zł w kolorach białym i czarnym.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ostatni mój zakup telewizora LG model 2011 sprzedaż zakończona w 2012 zakończył po roku wsparcie oprogramowanie smart tv . Strategia firmy kup telewizor raz w roku jak chcesz mieć wsparcie oprogramowanie . Brak tvn player hbo go tvp został sam szajs nikomu nie potrzebny ..
 6  
LGLW570s z 2011 od października 2014 nie otwiera stron szyfrowanych.
Brak aktualizacji.
 1