Łukasz Szewczyk04.01.2015 (18:16)5 komentarzy

Nowe smartfony 4G LTE i inteligentne zegarki od Alcatel

Na targach CES 2015 firma Alcatel zaprezentuje nowe smartfony PIXI z technologią 4G LTE, działające na kilku systemach operacyjnych - Firefox, Windows lub Android. Firma prezentuje także własny smartwatch, jak zapewnia,, dostępny za przystępną cenę.
Alcatel OneTouch PIXI 3
Alcatel OneTouch PIXI 3
Marka Alcatel OneTouch prezentuje pierwsze nowości, jakie zostaną zaprezentowane podczas targów CES 2015. Pierwsza propozycja to nowa seria smartfonów PIXI 3, z wyświetlaczem od kieszonkowych wymiarów o wielkości 3,5 cala do większego wyświetlacza o wielkości 5 cali. Oferując zarówno Internet 3G i 4G LTE dla serii PIXI 3 (4"), (4,5') i 3G dla PIXI 3 (3,5"), PIXI 3 charakteryzuje się łatwością dostosowania do indywidualnych potrzeb i najbardziej popularnymi aplikacjami fabrycznymi.
Oprócz tego, że PIXI 3 jest pierwszą z serii oferujących Internet 4G, jest również pierwszą serią kompatybilną z trzema głównymi systemami operacyjnymi - Firefox, Windows i Android.

Integracja z innymi urządzeniami, od smartfonów po komputery. Seria PIXI 3 oferuje konsumentom prostotę użytkowania i możliwość korzystania z tego samego systemu w domu, w pracy i w podróży. Wprowadzając serię PIXI 3 współpracującą z kilkoma systemami operacyjnymi, ALCATEL ONETOUCH zapewnia klientom możliwość wyboru systemu, z jakiego chcą korzystać. Działania w tym kierunku rozpoczęły się już w zeszłym roku, kiedy to marka rozpoczęła współpracę z Mozillą w celu uruchomienia systemu Firefox na serii smartfonów FIRE.

Alcatel OnetTouch Watch
Alcatel OnetTouch Watch
To jednak nie koniec nowości. Producent zaprezentuje także nową kategorię smartwatchów. Urządzenie Alcatel OneTouch Watch wygląda jak zegarek i nosi się go jak zegarek, ale kryje w sobie o wiele więcej. Alcatel chce podbić rynek oferując nową serię smartwatchów Watch za cenę znacznie niższą niż konkurencja.

Watch, dostępny w różnych wersjach i stylach, posiada również czujniki i aplikacje, które umożliwiają użytkownikom monitorowanie swojej codziennej aktywności oraz połączenie ze smartfonami z systemem Android i iOS, aby słuchać muzyki, robić zdjęcia, odbierać wiadomości i korzystać z innych funkcji.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nareszcie jakiś nie-Apple'owy sprzęt poniżej 4 cali nie będący niższą półką.
Ciekawe jaka będzie specyfikacja.
Te wsparcie trzech systemów może też wzbudzić zainteresowanie "eksperymentatorów", co jeszcze bardziej może zaciekawić.
 1  
A potem zero aktualizacji, gowno nie firma
 3  
20zl za rejestracje ==> h ttp://www.ermail.pl/bannerlink/Y2cAeeYVeTmCalTXJYea7mmC2jTaaYAN
 4  
Wreszcie ciekawe telefony które nie są wielkości tarczy policyjnej :)
 3  
Brak aktualizacji to masz bankowo w przypadku androida!
 2  

Polecamy