Łukasz Szewczyk22.01.2015 (12:33)27

Czego możemy spodziewać się po Windows 10? Nadchodzi nowa generacja

Przedstawiciele Microsoft zapowiedzieli, czego użytkownicy mogą spodziewać się po Windows 10 i jak nowy system zainspiruje nowe scenariusze korzystania z szerokiej gamy urządzeń, wyposażonych w ekrany różnej wielkości albo w ogóle pozbawionych ekranu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

windows który szpieguje komputer dziękuje postoje wole zostać przy 7
 15  
Kto to tłumaczył? „[N]owy system zainspiruje nowe scenariusze”, „do świata […] zakorzenionego w zaufaniu”, „[k]oncepcje te kierowały naszą pracą” ‒ dosłownie przetłumaczony amerykański marketingowy bełkot, który po polsku po prostu nie brzmi…
 20  
Dziękuję ale wole linuxa i ewentualnie win7 :)
 11  
Windows 7 to już stary system czas na nowy ;)
 10  
Przy aktualizacji z win 7 do 10 może być problem . część płyt głównych , laptopów itp. które mają win 7 mogą nie mieć sterowników do win 10 . więc po ch... i tu wielu ludzi po aktualizacji spotka rozczarowanie .
 10  
Nie wszystko co stare jest złe. Stare wino, niektóre samochody cyz kobiety są spoko. Ja z win 7 jestem zadowolony, w win 8 nie widzę nic tak rewolucyjnego co mnie skłania do wymiany a win 10 no cóż jako że jest darmowy pewnie zasypie nas reklamami więc wolę stary system póki jest jeszcze na poziomie nowszych wersji
 8  
A Windows 9 to gdzie zgubili?
 16  
Windowsa 9 nie bedzie tylko 10 ale nic ciekawego ja tam wole zostac przy win 7.
 5  
Byc moze bedzie nowy rodzaj zarobku, dajemy cie aktualizacje za free z mysla, ze bedziesz kupowal apki w sklepie tak jak np. office 365. Wiadomo, ze nowe laptopy i tak beda zaopatrzone w nowy system 10 za ktory zaplaci klient.
Inna sprawa jest to, ze wiele aplikacji kosztuje niewiele lub tez abonament jest dosc niski np. office 365 lub tez komunikator watz up.
Rynek sie zmienia, mamy netflix, watz up, spotify,
 9  
jak tam nie ma aplikacji XP to nie dla mnie starsze gry i inne rzeczy nie uruchomią się
 3