Łukasz Szewczyk09.02.2015 (10:07)brak komentarzy

Bilety na imprezy Stadionu Narodowego można kupić przez komórkę

Stadion Narodowy wprowadził możliwość kupowania biletów na rozgrywające się tam wydarzenia za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash.
Bilety na imprezy Stadionu Narodowego można kupić przez komórkę
SkyCash nawiązał współpracę ze Stadionem Narodowym w Warszawie. Pierwszymi wydarzeniami, na które bilety można kupić komórką są atrakcje organizowane w ramach drugiej edycji projektu Zimowy Narodowy. Na odwiedzających czeka tam Zimowe Miasteczko o łącznej powierzchni blisko 5 tys. metrów kwadratowych, m.in. lodowiska, górka lodowa, ice bar oraz podziemny skatepark. Mobilne bilety są dostępne w każdym miejscu, przez całą dobę. Użytkownicy mogą za nie płacić podłączoną do aplikacji kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash. Rozwiązanie pozwala też szybko zapoznać się z opisami poszczególnych atrakcji oraz kupić jednocześnie nawet kilka biletów, np. dla członków rodziny lub znajomych.
Płacenie komórką za wstęp na Stadion Narodowy wygląda podobnie, jak korzystanie z innych usług dostępnych w SkyCash, np. kupowania biletów komunikacji miejskiej i kolejowej oraz do kina. Wystarczy wybrać jedno z dostępnych wydarzeń, określić związane z nim parametry, takie jak data, liczba biletów czy zniżka, a następnie zatwierdzić transakcję. Wchodząc na stadion, zamiast tradycyjnego biletu, użytkownik okazuje obsłudze jego elektroniczny odpowiednik, zapisany w zakładce "Kontrola". Można ją wyświetlić także w trybie offline, bez obawy o brak dostępu do sieci.

Usługa "Stadion Narodowy" znajduje się w zakładce "Kultura i rozrywka". Obecnie mogą z niej korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemami Android oraz iOS (iPhone). Wkrótce zostanie udostępniona także użytkownikom systemu Windows Phone. SkyCash jest darmowy i dostępny w dedykowanych sklepach z aplikacjami.