Łukasz Szewczyk04.03.2015 (23:30)1 komentarz

Liquid Jade Z - lekki, 5-calowy smartfon z LTE od Acer

Acer wprowadza do masowej produkcji smartfon Liquid Jade. Urządzenie wyposażono m.in. w 5-calową matrycę HD IPS z technologiami Gorilla Glass i Zero Air Gap oraz aparat 13MP o podwyższonej jasności F1.8 z technologią Acer Bright Magic.
Liquid Jade Z
Liquid Jade Z
Smartfon Liquid Jade Z od Acer to obraz HD, widoczny pod dowolnym kątem dzięki technologii IPS i czytelny w każdych warunkach dzięki technologii Zero Air Gap redukującej odbicie światła. Ekran został zabezpieczony szkłem Corning Gorilla®Glass 3. Specjalna funkcja Read Mode chroni oczy eliminując ilość niebieskiego światła emitowanego przez procesor obrazu. Szybkie wyszukiwanie gwarantowane jest przez łączność 4G LTE (Kat. 4) i czterordzeniowy procesor Mediatek 64-bit.
Dzięki tylnej kamerze 13MP z przesłoną F1.8 sterowanej głosowo, zdjęcia wychodzą w każdym otoczeniu, nawet przy słabym oświetleniu. Przednia kamera 5MP F2.2 umożliwia robienie selfie, dzięki funkcjom Bright Magic Selfie i Surround Light, nawet przy słabym natężeniu światła.

AcerEXTEND umożliwi użytkownikom pełną kontrolę nad ich smartfonami za pomocą kabla lub łączności bezprzewodowej z komputerem stacjonarnym wyposażonym w system Windows. Pozwala to na pisanie z klawiatury komputera, korzystanie z funkcji "przeciągnij i upuść" oraz wielu opcji udostępniania - dzięki temu praca nad wieloma zadaniami równocześnie jest jeszcze wydajniejsza. AcerNAV, darmowe oprogramowanie nawigacyjne od TomTom wykorzystujące TripAdvisor POI, daje użytkownikom smartfonów Acer Liquid możliwość nawigacji w kraju i za granicą, również offline i bez konieczności posiadania pakietu danych.

Liquid Jade Z został opracowany jako elegancki i kompaktowy smartfon. Urządzenie charakteryzuje grubość 7,9 mm i waga tylko 110 g.

Liquid Jade Z będzie dostępny w marcu u wybranych dystrybutorów w Europie w cenach od 999 zł.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szukasz telefonu? zobacz najnowsze rankingi najpopularniejszych smartfonów do 500zł, 1000zł, 1500zł oraz powyżej 1500zł - wejdż na tabletradar pl
 0