Łukasz Szewczyk24.03.2015 (13:09)1 komentarz

Samsung i Microsoft rozszerzają współpracę. Skype i OneDrive w smartfonach Galaxy S6

Samsung Electronics i Microsoft rozszerzają globalną współpracę, tak aby usługi Microsoft wspierające efektywność rozwiązań mobilnych były dostępne dla jeszcze większej grupy użytkowników i klientów biznesowych.
Samsung planuje wstępną instalację usług i aplikacji Microsoft na urządzeniach Android ze swojego portfela i będzie umożliwiać przedsiębiorstwom bezpieczną pracę mobilną dzięki nowemu Pakietowi Biznesowemu obejmującemu Microsoft Office 365 i Samsung KNOX.
Firma Microsoft jest zaangażowana w tworzenie nowej definicji efektywności w mobilnym i działającym w chmurze świecie. Rozszerzanie dostępności usług Microsoft opartych na chmurze dla użytkowników z wykorzystaniem nowych sposobów oraz na różnych platformach i urządzeniach stanowi istotny element realizacji tej strategii.

Wstępnie zainstalowane usługi dla użytkowników obejmują następujące elementy:
◾Jak ujawniono podczas Mobile World Congress, Samsung będzie wstępnie instalować OneNote, OneDrive i Skype'a na nowych GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge.
◾W pierwszej połowie 2015 r. Samsung planuje wstępną instalację Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive i Skype'a na wybranych tabletach Samsung

Samsung GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge będą oferowane również z dodatkową opcją pamięci 100 GB w chmurze przez dwa lata dzięki Microsoft OneDrive, co zapewni dodatkowe możliwości przechowywania danych.

Firmy, które zakupią urządzenia za pośrednictwem kanałów Samsung obsługujących bezpośrednią sprzedaż dla przedsiębiorstw (business-to-business), będą miały dostęp do trzech wersji Office 365 - Business, Business Premium i Enterprise - połączonych z KNOX, czyli rozwiązaniem w zakresie bezpieczeństwa oferowanym przez Samsung.

Microsoft Office 365, wspierany przez chmurę, zapewnia firmom dostęp do znanych im aplikacji Office, w tym poczty elektronicznej, kalendarza, organizacji wideokonferencji i aktualnych dokumentów, zoptymalizowanych tak, aby zapewnić spójne doświadczenie na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu - od komputerów osobistych do smartfonów i tabletów. Samsung KNOX pozwala użytkownikom na łatwe przełączanie profilu prywatnego i biznesowego na swoich urządzeniach przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Czyli jeszcze więcej preinstalowanych śmieci... Oby dalo sie je usunąć
 0