Łukasz Szewczyk18.04.2015 (17:31)3 komentarze

PocketBook Touch Lux 3 z ekranem E Ink Carta

Oferta czytników firmy PocketBook wyposażonych w wyświetlacz E Ink Carta powiększyła się o model PocketBook Touch Lux 3.
PocketBook Touch Lux 3
PocketBook Touch Lux 3
Dzięki wykorzystaniu technologii E Ink Carta tekst wyświetlany na ekranie PocketBook Touch Lux 3 ma wyższy kontrast (o 50%) i lepszą widoczność w słońcu (o 20%) w porównaniu z wcześniejszymi rozwiązaniami E Ink. Rozdzielczość HD (1024x758 pikseli) jest gwarancją doskonałej ostrości czcionek i grafik w czytanych e-bookach.
Podobnie jak poprzednie modele z tej linii najnowszy czytnik wyposażony został w przednie podświetlenie, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo na kartę microSD o pojemności do 32 GB. Z procesorem o taktowaniu 1GHz i 256 RAM pamięci operacyjnej urządzenie zapewnia płynne czytanie i szybką reakcję niezależnie od użytkowanej aplikacji. PocketBook Touch Lux 3 obsługuje bez konwersji pliki tekstowe w 18 formatach oraz obrazy z rozszerzeniami JPEG, BMP, PNG i TIFF.

Urządzenie dostępne w trzech kolorach - białym, szarym i czarnym - ma wbudowane łącze Wi-Fi, za pośrednictwem którego użytkownik może korzystać z dostępu do usług internetowych, takich jak Dropbox, Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync.

Sugerowana cena PocketBook Touch Lux 3 wynosi 529 zł.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wszystko ładnie pięknie, ale nie każdemu chce się szukać, jaki to ma rozmiar...
 1  
:) Rozmiar jest na zdjęciu - popatrz na ekran :)
 0  
6-calowy czytnik w "sugerowanej cenie" 529 PLN.
Takie coś powinno kosztować max 200 PLN.
Ani grosza więcej.
 1