Łukasz Szewczyk20.05.2015 (16:27)3 komentarze

Nowa Formuła Smartfon Unlimited dla Firm w Play

Po zmianach w taryfach dla indywidualnych abonentów, komórkowa sieć Play wprowadza także zmiany w ofercie dla klientów biznesowych. Nowa oferta oferuje nie tylko nielimitowane komunikację w kraju, ale także nowe rozwiązania w europejskim roamingu.
karta play small
W ramach oferty Formuła Smartfon Unlimited dla Firm sieć Play oferuje nielimitowane rozmowy, SMSy w roamingu UE w abonamencie już od 39,99 zł netto oraz Internet bez limitu danych w smartfonie także w abonamencie od 39,99 zł netto.
Z kolei w ramach Formuła Smartfon VIP Unlimited dla Firm sieć Play oferuje m.in. nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju, internetem bez limitu danych w kraju, nielimitowane odbieranie połączeń w roamingu, 500 minut na połączenia wychodzące w roamingu UE co miesiąc oraz pakiet 2 GB Internetu w UE na umowę.

Formuła Smartfon Unlimited dla Firm - Tylko SIM na 12 miesięcy
Formuła Smartfon Unlimited dla Firm - Tylko SIM na 12 miesięcy
Formuła Smartfon Unlimited dla Firm - oferta na 24 miesiące
Formuła Smartfon Unlimited dla Firm - oferta na 24 miesiące

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wciaz drogo...
 0  
UWAGA: w FORMUŁA SMARTFON VIP UNLIMITED dla Firm jest zapis w Regulamienie Punkt Nr 5 ze Odbiranie polaczen za granica na terenie EU jest nielimitowane TYLKO przez 14 dni! Zwyczajna nieuczciwosc!...w ofercie jest nielimitowany odbior polaczen na terenie EU. Jak to odkrylem to nieodebralem i zwrocilem przesylke z umowa
 0  
ja też o mało się nie nabrałem, 14 dni w ciągu miesiąca
dobrze że regulamin przeczytałem
 0