Łukasz Szewczyk01.06.2015 (10:07)40

Windows 10 od lipca dostępny jako bezpłatna aktualizacja. Na jakie urządzenia?

Powrót Start Menu oraz innowacyjne funkcje. Microsoft zapowiedział, że od 29 lipca 2015 roku Windows 10 będzie dostępny w 190 krajach. Windows 10 będzie dostępny bezpłatnie dla użytkowników Windows 7 i Windows 8.1, umożliwiając setkom milionów osób na całym świecie bezpłatną aktualizację.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 40)

Za ten krzyż obok Office powinien Microsoft was sądzić ;]
 25  
a teraz takie pytanie, czy po zaktualizowaniu wszystkie zainstalowane programy pozostaną?
 4  
a teraz takie pytanie, czy po zaktualizowaniu wszystkie zainstalowane programy pozostaną?
Tak wszystkie twoje dane pozostaną.
 6  
Po co mi aktualizacja z 8.1 do 10 ,która jest tylko na rok ,a potem co znowu mam zapłacić ponad 400 zł za system?
 15  
Po co mi aktualizacja z 8.1 do 10 ,która jest tylko na rok ,a potem co znowu mam zapłacić ponad 400 zł za system?
<-----oto przykłąd gimbusa, który zna literki, nie rozumie jaką niosą treść ale twardo i dzielnie klepie w klawiaturę komantarzyki :( :(
 23  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Bo to pewnie jeden z tych co głosowali na Dudę. Taka sama zasada. Niby znają słówka i co się do nich mówi, ale kompletnie nie rozumieli jaką rolę Prezydent ma do spełnienia i uwierzyli w cuda ;)
 31  
Tylko zrozum gimbusie ze bul przez 5 lat nie kiwnął palcem a chciał być prezydentem wciskając takim tumanom jak ty jakąś zgodę i bezpieczeństwo będziesz miał zgodę jak będziesz jeba.. do 67 i bezpieczeństwo jak będziemy wspierać banderowców a straszenie Pis -em już nie jest skuteczne bo 2005 roku zagłosowałem na rudego zdrajce który prawie płakał by oddać na niego głos i jego partie i oddałem i będę żałował tego do końca mych dni więc wypie... ze swoimi wypocinami gdzie indziej.
 22  
nie chodzi o dane ale o programy zainstalowane na komputerze
 4  
Bo to pewnie jeden z tych co głosowali na Dudę.
Taka sama zasada. ]
Niby znają słówka i co się do nich mówi, ale kompletnie nie rozumieli jaką rolę Prezydent ma do spełnienia i uwierzyli w cuda ;)
Dudy w gierki Microsoftu nie mieszaj.
Lepiej przyjrzyj się państwowym kontraktom informatycznym zawieranym przez PO w ciągu 8 lat ich rządów (2007 - 2015).
 11  
Proszę bardzo, wystarczy uderzyć w stół i już widać kto pełni dyżur na forum ;)

1. Przypomnij sobie kto pod flagą banderowską maszerował na majdanie. Nie Jarek czasami?
2. Kto Ci każe pracować do 67? Masz wcześniejszą emeryturę w wieku 60 lat. Możesz iść. Wiek podniesiono żebyś mógł mieć większą emeryturę. Rodzi się nas coraz mniej a amerytów jest więcej niż pracujących na nich. Podstawowe prawo ekonomii się kłania. Skąd masz dosypywać do emerytów? Tylko Gimbus tego nie rozumie.
3. Przypomnij sobie aferę w ministerstwie sportu za rządów Twoich ulubieńców, kupczenie stanowiskami u Beger, wykrycie układu we własnym rządzie i rozwalenie tej śmiesznej koalicji w 2 lata.
Czeka nas powtórka z rozwywki, tyle że teraz w roli głównej inna przystawka - Kukiz ;)
Daje im max 2 lata jak poprzednio. Pożreją się, wykryją kolejne spiski, układy i się sami rozwiążą. O ile w ogóle będą w stanie się dogadać i utworzyć koalicję ;))))

Tak że nie wiem co lepsze. No ale widocznie znowu ten cyrk musimy przejść. Szkoda tylko że z naszych podatków i szkoda że znowu na świecie będziemy pośmiewiskiem.

P.S. Na marginesie udowodniliście swoimi wypowiedziami że nie wiecie jaką rolę pełni Prezydent w tym kraju, czyli teza potwierdzona ;)
 17