Łukasz Szewczyk11.06.2015 (16:12)1 komentarz

Orange kończy z TVN, ale wciąż współpracuje z nc+

Sieć Orange Polska podjęła decyzję o rozwiązanie długoterminowej ramowej umowy o współpracy z TVN. Operator nadal będzie świadczył wspólne usługi z telewizyjna platformą nc+.
Orange
Zarząd Orange Polska poinformował o rozwiązaniu umowy między Orange Polska oraz TVN, dotyczącej rozwiązania długoterminowej ramowej umowy o współpracy w zakresie wzajemnego oferowania produktów i usług oraz współtworzenia nowych ofert i usług.
Dotychczasowa współpraca Orange Polska z platformą nc+ między innymi w zakresie dostarczania przez platformę nc+ treści telewizyjnych dla klientów Orange Polska będzie kontynuowana, na podstawie innych umów oraz porozumień wykonawczych pomiędzy Orange Polska a ITI Neovision (podmiotem zarządzającym platformą nc+) które zostały podpisane w wyniku realizacji postanowień umowy ramowej.

Komentarze (1 - 1 z 1)

I bardzo dobrze że zarząd spółki Orange Polska zakończyła umowę z TVN - em i ubolewam nad tym że ta cała platforma nc+ nie padła kiedyś to było coś platforma n i cyfra+ to były platformy!!! A teraz to tylko cyfrowy Polsat pozostał i tyle!!!
 5