Łukasz Szewczyk24.06.2015 (11:15)21 komentarzy

Orange: Neostrada do 80 Mb/s za 39,90 zł, abonament komórkowy za pół ceny

Orange wprowadza do oferty nową promocję, w ramach której cena Neostrady o prędkości do 80 Mb/s została obniżona do 39,90 zł miesięcznie. Ponadto, specjalnie dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego przygotowano trzy nowe plany komórkowe z nielimitowanymi usługami.
Orange
Dotychczas z niższych cen Neostrady mogli korzystać mieszkańcy 76 gmin, w których jesienią 2014 internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Obecnie dzięki "Superpromocji" atrakcyjne ceny są dostępne w całym kraju.
Neostrada za mniej niż 40 zł
W nowej ofercie jeden, niższy abonament dla wszystkich opcji prędkości. Szybki domowy internet o prędkości nawet do 80 Mb/s - bez limitów transferu danych można mieć już za 39,90 zł miesięcznie. Obniżka sięga nawet 32%.

Niższe są także ceny FunPacka, czyli pakietu składającego się z Neostrady, telewizji i telefonu domowego. Można go kupić za 59,90 zł miesięcznie, niezależnie od wybieranej opcji prędkości internetu - do 10, do 20 lub do 80 Mb/s.

Abonament komórkowy za pół ceny
Użytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują też korzystną ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy propozycje abonamentowe, odpowiadające na różne potrzeby klientów. Każdy z nich jest aż o 30 zł tańszy niż w standardowej ofercie.

W Super Smart Planie Open (oferta bez telefonu), klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5GB prędkość internetu jest niższa, ale klient nie ponosi już żadnych opłat za połączenia z siecią), a także pakiet roamingowy: 400 minut na rozmowy i 100 MB na internet w krajach UE. Abonament wynosi 29,99 zł.

Dla klientów, którzy woleliby ofertę ze smartfonem, do wyboru są: Smart Plan Halo Open za 39,98 zł oraz Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. W obydwu planach klienci również otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Te dwie propozycje różnią się pakietami internetowymi, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów dotyczących intensywności korzystania z internetu w telefonie.

Każdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w Promocji Smart Plan Open - dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma taki sam rabat - czyli 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy. Decydując się na trzy nowe plany abonamentowe zaoszczędzi na nich aż 90 zł miesięcznie.

Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne nie objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu miesiąca. W przypadku użytkowników telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 39 zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange.

Komentarze (1 - 10 z 21)

No to Orange dowalil ładne ceny:)
 6  
No pięknie ja płacę 49 zł za 6 mb/s (radiówka), co prawda mam stałą tą prędkość no ale jest to za mało jak dla mnie a kabel od neostrady jest jakieś 100 metrów od mojej działki ;/
 6  
Doliczamy 30 zł za utrzymanie łącza i zaokrąglamy i już mamy rzeczywistą cenę 70 zł. Żarty i komuna, a nie oferta :)
 15  
Do 59.90zł trzeba dodać 29.24zł za utrzymanie łącza
 18  
Oferta nie dla mnie, nie mogę zabrać do 80MB i odchodzę jak skończy mi się umowa.
 6  
Czy ty człowieku potrafisz liczyć, chyba jak telefon domowy jest w ofercie to nie ma już opłaty za utrzymanie łącza
 2  
@merynos:
Telefon domowy to tzw.telefon internetowy -
Abonent ma prawo: przenieść swój numer stacjonarny do telefonu internetowego: i będzie tylko doliczana opłata 29,24 zł za utrzymanie łącza a za telefon internetowy nic nie zapłaci (w Fun Packu) lub pozostać przy telefonie stacjonarnym (płacić zgodnie z taryfa) i dostanie nowy numer do telefonu internetowego (bez dodatkowych opłat w Fun Packu) i wtedy nie ma opłaty za utrz. łącza

Więc telefon telefonowi nierówny
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 czerwca 2015 o 13:32:57 przez rotalplus.polska).
 7  
Nie tak szybko moi drodzy. Zacznijmy od faktu, iż większość potencjalnych abonentów może pozwolić sobie na max 2-10 mbps co jest podyktowane stanem obecnej infrastruktury telekomunikacyjnej...
 10  
to jest dobra oferta na przykład ja mam telef stacjonarny Orange abonament 32 zł i internet stacjonarny t-mobile 2 mb/s abonament 45 zł na linii Orange czy ktoś wie ile
ta promocja będzie trawa bo musie napisać rezygnacje do t-mobile a wogule na stronie orange wszytko jest po staremu mowa o cenach
 0  
Gdyby nie ten haracz za łącze, to by byłą dobra oferta
 1