Łukasz Szewczyk27.06.2015 (13:26)7 komentarzy

Miniaturowy radioodtwarzacz od Manty

Firma Manta zaprezentowała miniaturowy radioodtwarzacz FM. Kompaktowe wymiary i proste funkcje sprawią, że urządzenie umili czas podczas wakacyjnego wypoczynku na plaży i pod namiotem.
Manta CUBE FM Radio MM420
Manta CUBE FM Radio MM420
Manta CUBE FM Radio MM420 charakteryzują niewielkie wymiary oraz prosta i elegancka forma zamknięta w aluminiowej obudowie w kształcie sześcianu o boku równym 5cm. Dzięki swojej budowie, głośnik zmieści się bez trudu nie tylko w każdym plecaku, czy torbie podróżnej, ale także w kieszeni kurtki. Dodatkowo wysuwana antena wzmocni sygnał i pozwoli na niezakłócony odbiór wybranej stacji radiowej FM.
Urządzenie pełni także funkcję przenośnego głośnika o mocy 3W. Wystarczy, że ulubioną muzykę umieścimy na karcie microSD w formacie MP3, a głośnik odtworzy zapisane na niej utwory. Manta CUBE FM Radio MM420 posiada wejście AUX i charakteryzuje się czytelnym wyświetlaczem LED.

Wbudowany akumulator zapewnia wiele godzin ciągłej pracy, a jego ładowanie poprzez port USB może nastąpić z dowolnego urządzenia, tj. np.: komputera, power bank, czy konsoli.
Manta CUBE FM Radio MM420 dostępny jest w czterech popularnych kolorach do wyboru:

srebrnym, niebieskim, czerwonym i czarnym. Sugerowana cena detaliczna: 39 zł

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ale news, tak dla jasności owy głośniczek jest na rynku od pół roku więc to nie nowość.
 5  
A gdzie DAB+ matołki, zapomnieliście wybudować ?????
 6  
Właśnie..
Nie rozumiem czego.. ale powinni zaczac promowac DAB+
NIe ma na rynku nawet takiech małych urzadzeń by można było słuchac
DAB+
Powinno być tego coraz wiecej .. i taniej..
 2  
No tak, szczyt wynalazku..
 1  
Małe radio FM z głośnikiem .... to technologicznie pewnie połowa lat 70-tych, no obsługuje mp3 z karty, więc jest ciut tej nowoczesności. Ale bez radia cyfrowego. :( Dziwię, się że Media2 promuje przestarzałe technologie.
 3  
No w dobie dynamicznie rozwijającego się rynku stacji nadających wyłącznie za pośrednictwem internetu, firmom zajmującym się produkcją radioodbiorników wypadałoby uwzględnić możliwość słuchania takich właśnie stacji. Odnoszę wrażenie, że firma Manta dopiero teraz wkracza w drugą dekadę tego stulecia, jeśli nie w sam XXI wiek.
idący z duchem czasu 29.06.2015 (14:50:32)
 0  
Po chwilach radości cena - wygląd możliwości jest zonk coś za coś... Jedziemy!

1. wykonanie ok ładnie wszystkie gniazda pasują
2. Czas pracy odtwarzanie plików WAV i mp3 (wav-te testowałem) (działają) po naładowaniu 45minut volume na 20
3. akumulator tam zainstalowany to 90 mAh hihi ten->hgb68380r (wymieniłem na 900 mAh 40x29x8mm ledwo wszedł ale się po ułożeniu przewodów zmieściło na styk teraz to jest deklarowane kilka godzin...
4. Największa lipa!!! dźwięk z wyjścia słuchawkowego wychodzi MONO !!! trudno nadaje się tylko dla dzieci lub jako tymczasowy odsłuch, jakaś działka, czy coś podobnego. Zastosowanie typu podłącz pod wzmacniacz i słuchaj odpada ...-mono załatwia odsłuch brak przesunięć fazowych itd itp...
5. Sporadyczny reset po wpięciu jacka od wzmacniacza (głośniczki od pc itd) - kasuje zapamiętane stacje (wartości domyślne)
6. Jakość dźwięku na ucho ok jak na tego rozmiaru głośniczek brak niskich tonów ale to normalne przy tego głośniczkach... i kubaturze obudowy --jeszcze wcisnąłem tam aku zmniejszając tym objętość ale przy takich objętościach to nic nie zmienia..czyli zainstalowanie dodatkowej baterii nie wpłyneło na jakość ujemnie
------- Ogólnie plus po wymianie akumulatorka na większej pojemności i szkoda tego stereo na wyjściu jack trudno.....
Pozdrawiam... tak czy siak się przyda.
 0