Łukasz Szewczyk19.09.2006 (17:52)7 komentarzy

TP wprowadza wideo na żądanie

Klienci Telekomunikacji Polskiej mogą już składać zamówienia na multipakiet tp, łączący telewizję, Internet i usługi telefoniczne. Elementem pakietu będzie także usługa wideo na życzenie, która zostanie wprowadzona do oferty TP pod koniec września.
Multipakiet tp to połączenie trzech usług działających w oparciu o livebox tp: telewizja w jakości DVD z obecnie 20 kanałami w ofercie podstawowej (na koniec roku ma być ich ponad 30) i możliwością dokupienia pakietu Cyfry+. Telewizyjna usługa będzie oferowana wraz z opcją video na życzenie - wirtualną wypożyczalnią filmów i programów telewizyjnych. W skład multipakietu tp wchodzi także bezprzewodowy dostęp do Internetu ADSL o prędkości 512 kb/s lub 1024 kb/s, z którego można korzystać jednocześnie na kilku komputerach oraz telefonia internetowa w technologii VoIP.
Nowa usługa jest dostępna w kilku wariantach. Przykładowo, przy 24-miesięcznej umowie na multipakiet tp 512, abonament przez 6 miesięcy wyniesie 29 zł z brutto, a następnie 62,33 zł z brutto miesięcznie. Łącząc tę ofertę z planem telefonicznym 60 minut za darmo (abonament 50 zł z VAT) za ofertę klienci zapłacą 79 zł brutto, przez pierwsze 6 miesięcy, a następnie 112, 33 brutto.

Z multipakietu będą mogli od 16 października 2006 korzystać klienci z Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Katowic. Jednak można już składać zamówienia na pakiet.

Wideo na żądanie
Na 23 września 2006 roku Telekomunikacja Polska zapowiada wprowadzenie usługi wideo na życzenie. Będzie ona integralną częścią videostrady tp oraz multipakietu tp. Za korzystanie z usługi nie będzie pobierany dodatkowy abonament.

Opłata za obejrzenie wybranego programu będzie ściągana ze specjalnego konta, które będzie można doładować za pomocą karty - zdrapki, lub dzwoniąc na numer 0 300 900 100.

W ofercie wirtualnej wypożyczalni oprócz filmów (w cenach od 1 zł do 12 zł) znajdą się także programy sportowe, muzyczne i programy dla dzieci. Wybrany przez klienta program będzie dostępny przez 24 godziny.

Komentarze (1 - 7 z 7)

czekamy na ofertę TVN
 0  
tepsa już widzi długie kolejki Polaków chcących wykupić tak fascynującą usługę... bujda na resorach. bardziej opłaca się kablówka + internet u lokalnego dostawcy w jednym pakiecie. jesli ma się szybki internet to rozmowy mamy już prawie za darmo np. skype, voIP - i wychodzi taniej niz w tepsie
 0  
oferta VECTRY - kablowka(55 programow), internet(512kb/s) , telefon ( w sieci 1gr/min) - 89zl. Niech ta tepsa sie pocaluje w... podniebienie...
 0  
tylko czemu to sie pojawilo 2x ?
 0  
:):) w konu:P:)
 0  
Wszystko lepsze jest od tepsy, szkoda nawet się wypowiadać szczegółowo na temat tego moloha TP.
 0  
Gdy spojrzałem na skrzynkę tpsy gdzie niema nawet listwy zaciskowej tylko wielki kłąb przewodów poskrecanych paluchami to naszły mnie poważne wątpliwości jak to będzie działać :/
 0