Łukasz Szewczyk14.07.2015 (15:16)3 komentarze

Radiobudzik z Bluetooth do słuchania muzyki i głośnomówiących rozmów

Firma Manta, polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży nowoczesny radiobudzik z Bluetooth.
Manta RDI201BT
Manta RDI201BT to niewielkich rozmiarów radiobudzik wyposażony w wiele dodatkowych funkcji. Urządzenie wyposażone jest w czytelny i duży wyświetlacz LED pokazujący godzinę lub wybraną funkcję. Pomimo, że podstawową cechą tego urządzenia jest budzenie użytkownika o zaprogramowanej godzinie, Manta RDI201BT wyposażony został w szereg funkcji multimedialnych. Dzięki Bluetooth może pełnić funkcję głośnika i odtwarzać muzykę z podłączonego bezprzewodowo smartfonu czy tabletu. Co więcej, wbudowany mikrofon pozwoli na prowadzenie głośnomówiących rozmów telefonicznych. Gniazdo kart MicroSD posłuży do słuchania ulubionych utworów z plików MP3, zaś złącze AUX do podłączenia pozostałych urządzeń audio, które nie są wyposażone w Bluetooth.
Wbudowane radio FM z cyfrowym tunerem pozwala na słuchanie wybranych stacji radiowych. Radiobudzik RDI201BT zasilany jest poprzez wbudowany akumulator. Sugerowana cena detaliczna wynosi 79 zł.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A gdzie DAB+ matołki z Manty, wbudować już się nie chciało?...bo po co?...nie?
 2  
Mikii: jakby włożyli moduł odbiornika DAB+, to cena byłaby nie 79 ale 179 albo (bardziej prawdopodobne) 279 PLN.

I kto kupi radiobudzik za takie pieniądze?

W dodatku, jak patrzę, jak gra moje radio przenośne DAB+, gdzie muszę 'szukać' anteną miejsca odbioru, to bałbym się używać tego jako budzika.
Na FM to chociaż coś zawsze zagra, ew. zaszumi, zatrzeszczy, ale obudzi.
A w budziku DAB to rano powita Cię.....cyfrowa cisza!
 2  
Słuchanie muzyki z pudełka papierosów musi być niebywałym przeżyciem. Wszystkie funkcje poza radiem i budzikiem są zbędne.
 0