Łukasz Szewczyk14.07.2015 (16:08)2 komentarze

Telewizja wszędzie z TOYA GO

Abonenci sieci TOYA mogą korzystać z usługi TOYA GO, która umożliwia oglądanie telewizji za pomocą komputera oraz urządzeń mobilnych. Obecnie TOYA GO, która daje dostęp do telewizji wszędzie, wkroczyła w końcową fazę udostępniania.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami aplikacja dostępna jest nie tylko poprzez stronę go.toya.net.pl, ale także w sklepach App Store (iOS) oraz w Google Play (Android).
Abonenci za pomocą usługi TOYA GO mogą, po zalogowaniu, oglądać 32 programy telewizyjne wchodzące w skład posiadanego przez nich pakietu. Na platformie znajduje się także szereg dodatkowych funkcji: wideo na życzenie (darmowe oraz płatne), karaoke, oraz obraz z kamer internetowych zamontowanych na łódzkich skrzyżowaniach i arteriach. Aplikacja pozwala także zdalnie planować nagrywanie programów na domowym odbiorniku cyfrowym oraz prezentuje program telewizyjny na 7 dni, wszystkich stacji telewizyjnych dostępnych w ofercie cyfrowej TOYA.

Usługa jest darmowa dla Abonentów posiadających telewizję cyfrową TOYA, ale niektóre funkcjonalności dostępne są szeroko, bez logowania. Należą do nich oglądanie programu na żywo lokalnej Telewizji TOYA oraz obrazów z kamer z16-tu łódzkich skrzyżowań. Dzięki temu można zapoznać się z aktualną sytuacją na drogach, co pozwala uniknąć korków lub innych utrudnień w ruchu.

Większość kanałów telewizyjnych oraz wszystkie usługi dodatkowe dostępne są dla abonentów TOYA bez ograniczeń na terenie całej Polski. Program TV TOYA dostępny jest na całym świecie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Żeby jeszcze można się było do tego portalu zalogować! Ni ch...a!
 0  
jak narazie w upc oglądam 2 razy więcej kanałów poza domem w horizon go.
 0