Łukasz Szewczyk11.08.2015 (13:48)20 komentarzy

Nowa oferta internetu LTE w Play

Komórkowa sieć Play wprowadza na rynek nową ofertę internetu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, w tym m.in. taryfę bez limitu. Obecnie w zasięgu LTE sieci Play jest już 77 proc. populacji (w ponad 2,4 tys. miejscowościach).
4G LTE Play
Nowa oferta internetu Play dostępna będzie od środy - 12 sierpnia 2015 roku. Fioletowy operator wprowadza na rynek nowe taryfy na internet, które charakteryzują się zróżnicowanymi pakietami danych GB dostosowane do potrzeb klientów. W najdroższej opcji abonamentowej użytkownicy zyskują internet bez limitu - operator zapewnia, że brak limitów obowiązuje wszędzie, a nie tylko w LTE.
Oferta Play Internet dla klientów indywidualnych przedstawia się następująco:

Nowy Play Internet z modemem lub routerem
Nowy Play Internet z modemem lub routerem
Nowy Play Internet tylko z SIM
Nowy Play Internet tylko z SIM
Przygotowano także nową ofertę dla klientów biznesowych:

Nowy Play Internet dla Firm z modemem lub routerem
Nowy Play Internet dla Firm z modemem lub routerem
Nowy Play Internet dla Firm tylko SIM
Nowy Play Internet dla Firm tylko SIM
Podczas konferencji prasowej operator sieci Play podkreślił rosnącą popularność przenośnych routerów Wi-Fi, które wkrótce zastąpią tradycyjne modemy USB. Już ponad 70 proc. klientów sieci Play podłącza do internetu w Play dwa i więcej urządzeń.

Komentarze (1 - 10 z 20)

Lipa oczywiście dla mnie.
 23  
ŚCIEMA PLAY INTERNET LTE WIECZOREM PREDKOŚC TO 1MB/S SKŁADAM REKLAMACJE ZA REKLAMACJA I CO NADAJNIKI EKSTREMALNIE PRZECIĄŻONE
 22  
Warunki dużo gorsze od aktualnej oferty..... Jakas masakra
 32  
Czyli podwyżka. Nieładnie.
 26  
Oferty sporo droższe jak poprzednio. Mam już prawie rok internet z Play i też płacę 89, 99 miesięcznie za najwyższą opcję bez limitu, a dodatkowo przez pierwsze 6 miesięcy płaciłem 69,99. Więc średnia, miesięczna cena internetu jest sporo wyższa. Natomiast oferta bez midemu/routera zdrożała aż o 100%, bo do tej pory najwyższa opcja bez modemu/routera kosztowała 49,99 miesięcznie. Ogólnie z samego internetu w Play jestem zadowolony, ale te nowe oferty są bardzo niekorzystne i dużo droższe jak poprzednie.
 12  
Sprostowanie do powyższego

Oczywiście z tym 100% to błąd, ale o tak podwyżka bardzo duża.
 9  
Ja mam 30GB po staremu i jeszcze cztery 4GB wczoraj przepadły nie wykorzystanego limitu....powinni kasę oddać 1zł za 1GB.Widać że Play kroczy drogą NC+ i źle na tym wyjdzie.
 16  
Faktycznie podrożało. Rok temu brałem "FORMUŁĘ 4G UNLIMITED TYLKO SIM", oczywiście, wbrew nazwie, z limitem 30GB i dodatkowo 5GB za e-fakturę, a więc 35GB za 29,99 miesięcznie. To była nowa umowa na 18 miesięcy, użytkownik indywidualny. Teraz w tej cenie jest mniejszy limit. Widocznie spece z Play uznali, że klienci bez problemu łykną podwyżkę, jak im się wmówi, że to nowa, rewolucyjna i bezkonkurencyjna oferta.
 21  
Kupujesz Play Online na Kartę i odpalasz usługę Nielimitowany Internet 100 GB za 45zł miesięcznie - bez umowy, bez zobowiązań.
 16  
@ noupe Kupujesz startówkę RBM za 5 zł ,ładujesz za 50 zł ,na aledrogo idzie skorzystać z kodu to wtedy 40 zł Cię kosztuje doładowanie za 50 zł .Czyli masz 3 miesiące po 13,33 zł za 100 gb tylko w LTE
 2