Łukasz Szewczyk15.08.2015 (15:41)7

Minikomputer Android klasy premium

Firma C4i wprowadza na polski rynek nowy minikomputer Android - model HiMedia Q8 Quad Core. Urządzenie można wykorzystać jako odtwarzacz multimedialny HD, set-top-box IPTV, przełącznik dla domowych multimediów, serwer plików czy serwer DLNA. Umożliwia także dostęp do plików programów biurowych firmy Microsoft.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Na dzień dobry pracuje już na 2 letnim systemie operacyjnym i czym tu się chwalić? Jak by pracował na dzień dobry na Lollipop 5.1 i gwarantował Androida M to by było czym. Apple TV ma teraz większe szanse zawojować na rynku i zapewne tak będzie tylko że Apple TV będzie jedyne które będzie na bieżąco otrzymywał aktualizacje.
 5  
Nie ma co porownywac z produktami Apple, to kosztuje 500 pln. Gdyby to kosztowalo 3 tysiace, jak apple, to tez by placki smazylo itp.
 7  
Karta LAN - 100 Mb - żart?.
Strumieniowanie materiału HD, filmu mkv 12,5 MEGABAJTA - raz przesuniesz suwak i się wszystko zawiesi...
LAN - 100 Mb
wifi - 300 Mb
 2  
Bo wersje premium sugeruje tylko zloty kolor..
 3  
Co się dziwisz, 95% lagoidów pracuje na przestarzałym systemie!
 1  
Karta LAN - 100 Mb - żart?.
Strumieniowanie materiału HD, filmu mkv 12,5 MEGABAJTA - raz przesuniesz suwak i się wszystko zawiesi...
LAN - 100 Mb
wifi - 300 Mb
nie biegaj pajacu poyebany bo ci sie mózg zawiesi
 10  
Co ciekawe, te odtwarzacze, playery czy jak je nazwać, firmy HiMedia chyba jako jedyne dają radę w kwestii dźwięku multichannel. Partząc na specyfikacje podobnych modeli to w wiekszości pokrywają się jeden do jednego, ale HD Audio robi roznice jak ktos ma sprzet.....a z tym LAN to standard, ale co ja sie znam:/
 0