Łukasz Szewczyk10.11.2015 (15:41)1 komentarz

Nowości w TOYA GO. Więcej kanałów TV

TOYA wprowadza nowości do swojej usługi TOYA GO. Jej użytkownicy zyskają dostęp do większej liczby kanałów telewizyjnych, zwiększy się także liczba kamer dostarczających obraz z ważnych punktów Łodzi oraz z innych miast. W strefie Free VOD pojawi się więcej materiałów.
TOYA GO, to platforma umożliwiająca dostęp w domu i poza domem do programów telewizyjnych live, stacji radiowych, wideo na żądanie, karaoke, kamer internetowych na komputerach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach. Aplikacja dostępna jest nie tylko poprzez stronę go.toya.net.pl, ale także w sklepach AppStore (iOS) oraz w Google Play (Android).
Abonenci za pomocą usługi TOYA GO mogą, po zalogowaniu, oglądać nawet 64 programy telewizyjne wchodzące w skład posiadanego przez nich pakietu. Na platformie znajduje się także szereg dodatkowych funkcji: wideo na życzenie (darmowe oraz płatne), karaoke, dostęp do 600 stacji radiowych oraz obraz z kamer internetowych zamontowanych na najważniejszych łódzkich skrzyżowaniach i arteriach. Aplikacja pozwala także zdalnie planować nagrywanie programów na domowym odbiorniku cyfrowym oraz prezentuje program telewizyjny na kolejne 7 dni, wszystkich stacji telewizyjnych dostępnych w ofercie cyfrowej TOYA.

Usługa TOYA GO jest darmowa dla Abonentów posiadających telewizję cyfrową, ale niektóre funkcjonalności dostępne są szeroko, bez logowania. Należą do nich: oglądanie programu na żywo lokalnej Telewizji TOYA oraz obrazów z kamer, dzięki którym można zapoznać się z aktualną sytuacją na drogach. Pozwala to uniknąć korków lub innych utrudnień w ruchu.

Większość kanałów telewizyjnych oraz wszystkie usługi dodatkowe dostępne są dla abonentów TOYA bez ograniczeń na terenie całej Polski. Program TV TOYA dostępny jest na całym świecie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Oni mogą oglądać bo nie mają wifi-free.
 0