Łukasz Szewczyk13.11.2015 (15:35)3 komentarze

Świąteczne prezenty w Orange na kartę przez cały rok

W świątecznej promocji Orange na kartę klienci doładowujący swoje konto dostają prezenty w postaci bonusów, z których będą mogli korzystać nawet przez cały rok. Prezenty można podarować bliskiej osobie. W takim przypadku Orange podwoi ich wartość.
W czasie trwania promocji, która rozpocznie się 18 listopada 2015 roku i potrwa do 8 stycznia 2016, wartość wszystkich doładowań konta jest sumowana. W zależności od niej, przez określoną liczbę miesięcy klienci będą dostawali co miesiąc bonus, w postaci 30 minut na połączenia do wszystkich sieci. Łącznie nawet 720 minut.
ZOBACZ TAKŻE: Nowe taryfy na internet w Orange. Więcej internetu 3G i LTE

Jeśli klient zdecyduje się przekazać swoje bonusy bliskiej osobie, liczba minut zostanie dla niej podwojona. Bonusy będą przyznawane przez taką samą liczbę miesięcy.

Zależność między wartością sumy doładowań a czasem przyznawania bonusów:
• co najmniej 20 zł - 2 miesiące,
• co najmniej 40 zł - 4 miesiące,
• co najmniej 60 zł - 6 miesięcy,
• co najmniej 80 zł - 8 miesięcy,
• co najmniej 100 zł - 10 miesięcy,
• co najmniej 120 zł - 12 miesięcy.

Pierwszy bonus przyznawany jest przy przekroczeniu progu doładowań, a kolejny 1-ego dnia następnego miesiąca. Warunkiem otrzymania bonusa jest aktywne konto, w dniu jego przekazania.

ZOBACZ TAKŻE: Święta w Orange. Smart Plany LTE z prezentami

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci oferty Orange na kartę. Wystarczy zarejestrować się wysyłając bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8066.

ZOBACZ TAKŻE: Neostrada i FunPack na święta ze smartfonem i TV na rok

Komentarze (1 - 3 z 3)

kto to wymyślił ... w NJU za 19 zł miesięcznie dzwonisz do BÓLU
 8  
dziwię się ludziom, którzy nie przeszli jeszcze do Play.
 1  
wiesz chcialem przejsc do fleja dla firm. ale dowiedzialem sie ze ich no limit w roamingu to pakiet ok 2000 minut o odebrania na umowe ( cos ok 80 na miesiac) albo w drozszym abo pierwsze 14 dni free a potem wszystko platne.
Przeszedlem do innego gracza z wielkiej trójki gdzie mam odbiór w roamingu za free i 250 minut do dzwonienia w UE ( koszt ok 115 pln)
Indywidualny to rczej wybierze nju albo kogos z wirtualnych ( viking itp) a nie bedzie szedl do fleja
 1