Łukasz Szewczyk13.11.2015 (15:51)1 komentarz

Neostrada i FunPack na święta ze smartfonem i TV na rok

Neostrada w prezencie z abonamentem komórkowym z nielimitowanymi połączeniami w Orange i na numery stacjonarne. Neostrada z Telewizją lub FunPack-a w prezencie na rok z pakietem Extra+ telewizji nc+. Smartfon, tablet lub smartwatch za 1 zł - to świąteczna oferta Orange.
Neostrada jest od dziś dostępna w zestawie z abonamentem komórkowym. W cenie 49,90 zł miesięcznie otrzymujemy stały, domowy internet o wybranej prędkości (czyli do 10, 20 lub 80 Mb/s) oraz abonament komórkowy z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi w sieci Orange oraz na numery stacjonarne. Dzięki usłudze "Dzień bez limitu" można korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych za 99 gr. dziennie. Opłata jest pobierana tylko w dni, w których korzystamy z rozmów lub SMS-ów do innych sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe taryfy na internet w Orange. Więcej internetu 3G i LTE

W zestawie z abonamentem komórkowym jest dostępna także Neostrada z Telewizją oraz FunPack - koszt całego pakietu wynosi 69,90 zł.

Doskonałym uzupełnieniem tej oferty jest propozycja urządzeń, które można otrzymać za symboliczną złotówkę przy zakupie Neostrady z Telewizją lub Fun Pack-a. W tegorocznej świątecznej ofercie do wyboru są: smartfon Microsoft Lumia 532, tablet Alcatel Pixi 7" z WiFi, smartwatch ZeCircle, dysk przenośny GoodRAM DataGO, drukarka HP Ink Advantage 1510, GPS FreeWAY SX2 oraz powerbank GoodRAM.

ZOBACZ TAKŻE: Świąteczne prezenty w Orange na kartę przez cały rok

Na klientów kupujących Neostradę z telewizją lub FunPack-a czeka jeszcze jeden prezent, z którego z pewnością ucieszy się cała rodzina: pakiet telewizyjny Extra+ przez rok bez opłat. Zawiera 131 kanałów telewizyjnych - filmowych, dziecięcych, sportowych, rozrywkowych i popularno-naukowych. Aż 55 z nich nadawanych jest w jakości HD. Oferta dotyczy umowy zawieranej na 24 miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE: Święta w Orange. Smart Plany LTE z prezentami

Komentarze (1 - 1 z 1)

czy podane ceny zawierają opłatę za utrzymanie łącza? bo jeśli nie to nie jest artykuł tylko fragment katalogu reklamowego
 6