Łukasz Szewczyk13.11.2015 (16:01)7 komentarzy

Nowe taryfy na internet w Orange. Więcej internetu 3G i LTE

Orange wprowadza nowe plany internetowe, których wspólną cechą są bardzo duże pakiety na transmisję danych oraz internet bez limitu zarówno w technologii 3G jak i LTE. Nowością jest Internet LTE dla domu, będący alternatywą dla internetu stacjonarnego.
Nowe taryfy na internet w Orange. Więcej internetu 3G i LTE
W ramach oferty dostępne są routery mobilne, domowe oraz tablety w cenie od 0 zł na start oraz nowe plany abonamentowe w opcji bez urządzenia.
Internet LTE dla domu to dwa plany abonamentowe za 69,90 zł oraz 89,90 zł z możliwością korzystania z internetu bez limitu danych z maksymalną prędkością w strefie domowej oraz z dużymi pakietami na transfer poza strefą domową - odpowiednio 20 i 40 GB. Jeszcze bardziej korzystna oferta czeka na klientów kupujących w e-sklepie - abonament niższy o 10 zł przez cały czas trwania umowy.

ZOBACZ TAKŻE: Neostrada i FunPack na święta ze smartfonem i TV na rok

Dodatkowo, w ofercie świątecznej Internet LTE dla domu jest dostępny z abonamentem komórkowym w prezencie. W cenie abonamentu klient otrzymuje nielimitowane połączenia komórkowe w sieci Orange oraz na numery stacjonarne, a dzięki usłudze "Dzień bez limitu" może korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych za 99 gr. dziennie. Opłata jest pobierana tylko w dni, w których klient korzysta z rozmów lub SMS-ów do innych sieci.

Internet LTE dla domu
Internet LTE dla domu
Orange LTE FreeNet - mobilny internet poza domem
Już od 19,90 zł miesięcznie w ofercie bez urządzenia oraz od 39,90 zł miesięcznie w ofercie z routerem lub tabletem, z szybkiego mobilnego internetu będą mogli cieszyć się klienci potrzebujący dostępu do sieci zarówno w domu , jak i poza nim. W ofercie Orange LTE FreeNet klienci mają do wyboru plany taryfowe z dużymi pakietami danych. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu GB będą mogli korzystać z internetu o ustalonej prędkości - bez limitu danych w technologii 3G oraz LTE.

Analogiczna oferta czeka na klientów, którzy wybiorą opcję bez urządzenia. Za miesięczny abonament zapłacą oni o 10 zł mniej, przez cały czas trwania umowy.


ZOBACZ TAKŻE: Święta w Orange. Smart Plany LTE z prezentami

Na klientów dokonujących zakupu w e-sklepie czekają dodatkowe korzyści w postaci 50 proc. rabatu na abonament przez pierwsze 6 miesięcy oraz dodatkowe GB zwiększające podstawowy pakiet danych.

Więcej dla stałych klientów
Nowe plany taryfowe są dostępne także dla klientów przedłużających umowę z Orange. Klienci wybierający ofertę Internet LTE dla domu zyskają dodatkowe 40 proc. więcej GB miesięcznie do wykorzystania poza strefą domową, a Klienci oferty Orange LTE FreeNet otrzymają 10 GB miesięcznie więcej przez cały czas trwania umowy.

Orange LTE FreeNet z urządzeniem
Orange LTE FreeNet z urządzeniem
Orange LTE FreeNet bez urządzenia
Orange LTE FreeNet bez urządzenia
Podane w komunikacie ceny zawierają podatek VAT i mają zastosowanie w przypadku, kiedy klient korzysta z usługi e-faktura

ZOBACZ TAKŻE: Świąteczne prezenty w Orange na kartę przez cały rok

W strefie domowej klienci mogą korzystać z internetu bez limitu danych, a dodatkowo mają do dyspozycji duże pakiety GB do wykorzystania poza domem.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ciekawi mnie czy ten internet w strefie domowej będzie żeczywiscie bez limitu i działał szybko bo jeśli tak to za 59 zeta to się opłaca .
 5  
pytałem sie i jest lejek w punkcie sprzedaży mi powiedzieli po 150 gb spada do 1 mb czyli znów kapa mozece sobie sprawdzi to na orange .pl
NIe nabieracje sie na taki internet
 4  
po 150 GB to i tak najwięcej jak na internet mobilny, zwykle lejek jest po 100GB. Niestety w Polsce internet mobilny bez limitu jest jak Yeti...
 3  
Co z tego jak u mnie zasięgu nie ma... Skazany jestem na plusa.
 1  
Właśnie dostałem na e-mail ofertę przedłużeniową internetu mobilnego bez urządzenia.
LTE Freenet SIMO 29,90 z abonamentem.. 34,90.
Nie ma to jak zadbać o stałego klienta ;)
Trzeba wypowiedzieć starą umowę i zawrzeć nową. Bez sensu.
 2  
Ale taniocha- w Play za trzy dyszki internet lte- dom średnio przejadam około 20 giga
 0  
Orange ma mizerny zasięg LTE więc takie promocje są niewiele warte. Plus ma ponad 90% i działa prawie wszędzie, bo inwestuje - ostatnio ok. 2 tys. nowych nadajników chyba w pół roku - to doskonały wynik.
 0