Łukasz Szewczyk13.11.2015 (16:34)brak komentarzy

Święta w Orange. Smart Plany LTE z prezentami

Na święta komórkowa sieć Orange przygotowała prezenty, dla klientów zawierających nową lub przedłużających dotychczasową umowę w ofercie Smart Plan LTE. Oprócz nowoczesnych telefonów i smartfonów, klienci będą mogli dostać dodatkowy smartfon, tablet, smartwatch lub telefon przystosowany do potrzeb seniorów - w prezencie za 1 zł.
Smart Plany LTE w Orange to propozycja abonamentowa zarówno dla osób poszukujących oferty dla siebie, jak i chcących współdzielić swój abonament z najbliższymi. W ofercie Smart Plan LTE Wspólny już od 99,99 zł miesięcznie mogą korzystać nawet z trzech kart sim i jednej dodatkowej karty przeznaczonej specjalnie do internetu. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów dostępnych już w najtańszym abonamencie, Smart Plany LTE zawierają rozwiązania roamingowe - nawet do 400 minut na połączenia i do 100 MB na internet w Unii Europejskiej. Nowe Smart Plany LTE wyróżniają się także pakietami danych, nawet do 20 GB miesięcznie pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu mobilnego LTE.
ZOBACZ TAKŻE: Nowe taryfy na internet w Orange. Więcej internetu 3G i LTE

W trwającej do 28 grudnia promocji świątecznej, klienci zamawiający Smart Plany LTE oprócz wyboru nowoczesnych telefonów i smartfonów będą też mogli za 1 zł wybrać prezent, którym może być drugi smartfon, tablet, czy smartwatch albo telefon opracowany z myślą o seniorach. Coś dla siebie znajda klienci szukający prezentów o innym charakterze. Kupując wybrane smartfony dostaną oni kupony na zakupy na answear.com

Przykładowe zestawy smartfonów z prezentami za 1 zł dostępne w świątecznej ofercie Smart Planów LTE:
• Smartfony: LG G4c, LG Spirit 4G LTE, Huawei P8 lite, Huawei P8, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy Grand Prime + prezent do wyboru: tablet, smartfon, seniorfon, zegarek (smartwatch),
• Smartfony: Microsoft Lumia 640, Microsoft Lumia 735 + prezent do wyboru: tablet, smartfon, seniorfon,
• Smartfony: HTC Desire 620, HTC Desire 820 + kupony do answear.com.

ZOBACZ TAKŻE: Świąteczne prezenty w Orange na kartę przez cały rok

Klienci usług stacjonarnych Orange, mogą skorzystać też z nowej oferty Smart Planów LTE Open, w której za każdy z nich zapłacą mniej o 30, a nawet 50 zł miesięcznie. To propozycja adresowana do użytkowników Neostrady, FunPacka i telefonii stacjonarnej, którzy kupują nową aktywację lub przedłużają umowę na telefon komórkowy, wybierając jeden ze Smart Planów LTE Open w opcji z telefonem lub tylko SIM. Dzięki temu za abonament zawierający 10 GB na internet, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i mobilnych, a także pakiet 400 minut i 100 MB w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz 100 minut na połączenia międzynarodowe zapłacą jedynie 29,99 zł miesięcznie - przez cały czas trwania umowy. W przypadku Smart Planu LTE Open z trzema kartami SIM i dodatkową kartą tylko do internetu, rabat wynosi aż 50 zł, co sprawia, że koszt miesięcznego abonamentu jest jeszcze niższy i na jednego użytkownika wyniesie zaledwie 26,66 zł. Oprócz nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów i połączeń użytkownicy w tym planie mogą mieć do podziału aż 30 GB miesięcznie z możliwością dalszego zwiększenia pakietu na transmisję danych wg bieżących potrzeb.

Ponadto, klienci przedłużający umowę zyskają więcej. W zależności od stażu:
• 50 proc. więcej na comiesięczny podstawowy dostęp do internetu - dla klientów ze stażem powyżej 4 lat,
• 100 proc. więcej na comiesięczny podstawowy dostęp do internetu - dla klientów ze stażem powyżej 8 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Neostrada i FunPack na święta ze smartfonem i TV na rok