Łukasz Szewczyk22.01.2016 (17:20)5 komentarzy

Rodzinny abonament komórkowy Orange z bonusem na Neostradę

Orange rozszerza ofertę promocyjną planów abonamentowych. Do rabatów oferowanych przy zamawianiu Smart Planów LTE Open dochodzi jeszcze jeden - w wysokości 70 zł miesięcznie, który pozwala w całości pokryć koszt abonamentu za Neostradę wraz z opłatą za utrzymanie łącza.
Nowa oferta jest dostępna w ramach promocji pod nazwą "Przenieś rodzinę do Orange a zafundujemy Ci Neostradę", adresowanej do klientów korzystających z usług stacjonarnych Orange - telefonu domowego lub Neostrady.
Aby z niej skorzystać należy podpisać nową lub przedłużyć dotychczasową umowę na usługi komórkowe Orange, wybierając w promocji Smart Plan LTE za 159,99 zł, w opcji bez telefonu. Od ceny abonamentu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy zawieranej na 24 miesiące - będzie naliczany rabat w wysokości 70 zł, który można przeznaczyć na pokrycie kosztów korzystania z Neostrady wraz z opłatą za utrzymanie łącza lub na abonament za telefon domowy.

Oprócz nowej promocji, klienci usług stacjonarnych Orange nadal mogą korzystać z rabatów w wysokości 30 i 50 zł dostępnych w pozostałych opcjach Smart Planów LTE Open bez telefonu, z abonamentem w wysokości 59,99 zł lub 129,99 zł. Dzięki nim, za swoje usługi komórkowe, przez cały czas trwania umowy zapłacą co miesiąc odpowiednio 29,99 zł lub 79,99 zł.
Niezależnie od wybranego planu Smart Plan LTE Open bez telefonu, w cenie abonamentu są:
• nielimitowane rozmowy ze numerami we wszystkich krajowych sieciach telekomunikacyjnych,
• pakiet na mobilną transmisję danych - od 10 do 50 GB,
• 400 minut na połączenia i 100 MB na internet w roamingu na terenie UE,
• 100 minut na rozmowy międzynarodowe,
• od 1 do 4 kart SIM, w tym jedna przeznaczona do korzystania tylko z internetu mobilnego.

Promocja jest dostępna do odwołania.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Który trzeba przeznaczyć na neostradę bo inaczej nie będzie rabatu 70 zł.
 1  
(Nie chcę robić reklamy orange) .Ja mam neostrade i z doświadczenia wiem że jeżeli ma się neostrade to można naprawdę inne usługi kupić za ,,grosze", np.mój pakiet wygląda tak: neostrada 20mb (telefon stac.zawieszony)+ internet mobilny 15GB m-c razem płacę 71 zł m-c, teraz proponowano mi abonament na telefon kom. za 29 zł w tym internet 10GB + roaming 400 min.+ 100 min na unię europ.+ w krajowe bez ograniczenia rozm. i smsy,oczywiście z korzystam tylko umowa mi się z kończy u innego operatora.
 5  
wziąłem neostrade do 10mb a mam 3mb nie dajcie się nabić w butelkę mi jeszcze zostało 1,5 roku.W umowie 1 do 10mb i nic nie poradzę,muszę przetrzymać.
 0  
A nie miałeś możliwości wyboru innego operatora? Niestety technologia adsl tak ma, że im dalej od centrali tym mniejsza szybkość, a nie wszędzie są operatorzy alternatywni. Rozważ możliwości po sieci mobilnej, która może okazać się szybsza, oczywiście jeśli tylko pakiet GB Ci wystarczy.
I potwierdzam doświadczenie [tomas69] . Płacę za abonament na numerze orange 1,79 z uwzględnieniem dodatkowo jeszcze -20% dzięki otrzymanemu kodowi zniżkowemu za ofertę bez ograniczeń przy posiadaniu oczywiście usług stacjonarnych w orange. Więc jestem też zadowolony. A na usługi i ich jakość nie mam powodu narzekać.
 0  
@ixu: Miałem w netii do 2mb na drutach byłej PPTiT no ale płacę teraz 39 a netii 49 płaciłem więc powoli pnę się do góry ;)
 0