Łukasz Szewczyk29.01.2016 (18:27)2 komentarze

Polski czytnik e-booków inkBOOK Obsidian w ofercie Play

Czytnik książek elektronicznych inkBOOK Obsidian pojawił się w ofercie sieci komórkowej Play. Oferuje on podświetlany, dotykowy ekran E Ink Carta, dopasowany do obudowy dzięki technologii Flat Glass Solution.
inkBOOK Obsidian
inkBOOK Obsidian
W ofercie sieci Play dostępny jest już inkBOOK Obsidian - nowy model 6-calowego czytnika e-booków polskiej marki MIDIA. W ramach oferty abonamentowej, operator umożliwia nabycia czytnika na preferencyjnych warunkach. InkBOOK Obsidian wyróżnia się minimalizmem oraz e-papierowym wyświetlaczem. 6-calowy ekran E Ink Carta o rozdzielczości 1024 x 758 pikseli (212 PPI), został dopasowany do obudowy czytnika. Rozwiązanie to znane jako Flat Glass Solution nie tylko poprawia komfort korzystania z urządzenia, ale również nadaje mu stylowy, nowoczesny wygląd.
inkBOOK Obsidian
inkBOOK Obsidian
Obsidian oparty został na systemie Android. Został wyposażony w fizyczne przyciski nawigacyjne oraz dotykowy ekran. Matowa powierzchnia wyświetlacza E Ink imituje fakturą kartkę papieru, oferując dodatkowo dyskretne i neutralne dla oczu doświetlenie, z możliwością płynnej regulacji jego intensywności. inkBOOK Obsidian nadaje się do czytania zarówno w pełnym świetle słonecznym, jak i w nocy. W odróżnieniu od smartfonów czy tabletów, jego e-papierowy ekran nie męczy wzroku nawet przy wielogodzinnej lekturze i sprawia, że czytnik na jednym ładowaniu może pracować nawet przez kilka tygodni. Funkcjonalność urządzenia uzupełnia bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi, wsparcie dla aplikacji mobilnych i większości popularnych formatów e-booków (m.in.: EPUB, MOBI oraz PDF ze wsparciem dla funkcji reflow). Dodatkowo, dzięki przeglądarce i dedykowanej aplikacji Midiapolis News, użytkownicy inkBOOKa mogą swobodnie czytać treści z Internetu.

inkBOOK Obsidian
inkBOOK Obsidian
inkBOOK Obsidian w Play dostępny jest w zestawie z dedykowanym etui. Można go zakupić już od 0 zł na start, przy czym miesięczna rata za urządzenie oraz wysokość opłaty abonamentowej, uzależnione są wybranego planu taryfowego. Z oferty Play mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Czarno biały obraz. To tak jak pierwsze telewizory. Naprawdę postęp :D
 7  
Wiesz co to jest czytnik e-booków ?
 5