Łukasz Szewczyk16.02.2016 (16:28)brak komentarzy

Tematyczne kanały Polsatu w TOYA GO

Do platformy TOYA GO, która umożliwia oglądanie telewizji na komputerach, tabletach i smart fonach, dołączyło siedem kanałów Grupy Polsat.
Oferta TOYA GO została poszerzona o kanały: Polsat News, Polsat News 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Abonenci, posiadający w swoim pakiecie wyżej wymienione programy, mogą po zalogowaniu, oglądać je na komputerach, tabletach i smartfonach, korzystając z Internetu oferowanego przez TOYA, w obrębie własnego mieszkania.
Łącznie w TOYA GO znajdują się już 72 programy, z czego 54 można oglądać również poza domem, na terenie całej Polski. TOYA GO pozwala także korzystać z liczących kilka tysięcy pozycji katalogów VOD (płatnych i bezpłatne). Największą popularnością cieszy się jednak dostęp do kamer internetowych zamontowanych na newralgicznych skrzyżowaniach w miastach, gdzie TOYA ma swoje sieci kablowe. Kamer jest już 51 i ich ilość systematycznie rośnie. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV TOYA nie wymaga ona logowania.

Aplikacja TOYA GO dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) oraz w Google Play (Android).