Łukasz Szewczyk14.03.2016 (16:28)21 komentarzy

Nowe kanały w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu

Oferta TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu, dostępnej w ramach DVB-T, została poszerzona o cztery nowe kanały tematyczne - Polsat Cafe, Polsat Play, Comedy Central Family i TVN Style.
Od dzisiaj Cyfrowy Polsat w ramach usługi TV Mobilna, dostępnej na dekoderach do odbioru DVB-T, oferuje klientom w Pakiecie Ekstra 12 kodowanych kanałów telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska, Nickelodeon, Comedy Central, Polsat Café, Polsat Play, Comedy Central Family i TVN Style) oraz 12 rozgłośni radiowych. Dodatkowo użytkownicy urządzeń do odbioru TV Mobilnej mogą oglądać niekodowane kanały naziemnej telewizji cyfrowej.
Polsat Cafe to kanał tematyczny tworzony przez kobiety i o kobietach. Skierowany jest do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości, idących przez życie z podniesioną głową.

Polsat Play to kanał, który doskonale łączy męskie pasje i prezentuje całą gamę tematów interesujących każdego mężczyznę: historia, motoryzacja, wędkarstwo, sensacja oraz świetny światowy dokument. Bogata oferta kanału zainteresuje również kobiety, gdyż czas spędzony z Polsat Play, pozwoli im zgłębić tajniki świata mężczyzn.

Comedy Central Family to kanał komediowy, w którym nie brakuje ciepłego humoru, a widzów będą bawić między innymi "Przyjaciele", "Melissa i Joey", "Mike i Molly" oraz bohaterowie seriali "Rozpalić Cleveland" i "Pępek świata". Natomiast w wieczornym paśmie stacja prezentuje kultowe sitcomy o kobietach i dla kobiet, między innymi "Seks w wielkim mieście".

TVN Style jest kanałem telewizyjnym adresowanym do kobiet, poświęconym urodzie, stylom życia, modzie oraz zdrowiu i gotowaniu. Oferta programowa stacji opiera się na polskich autorskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

Cena Pakietu Ekstra nie uległa zmianie i wynosi 14,99 zł/mies., a klienci Grupy Cyfrowy Polsat mogą nabyć usługę w specjalnej promocji. Osoby będące abonentami płatnej cyfrowej telewizji satelitarnej lub Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie albo posiadające umowę na telefon lub Internet LTE u operatora sieci Plus, zapłacą za Pakiet Ekstra tylko 1 zł miesięcznie, a także otrzymają 2 miesiące dostępu do oferty programowej bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Komentarze (1 - 10 z 21)

W końcu :D
 4  
Może być, w sumie na to czekałem, bo już był delikatny niepokój, że cp zapomina o tv mobilnej. Ale kanały dodali takie jak trzeba.
 3  
CP o TV Mobilnej zapomina bo i oglądacze zapominają. Umrze śmiercią naturalną za 2-3 lata.
 4  
>>> paw >>> ... a powiedź mi jaki maja zasięg, niejeden by korzystał ale jak ???
 6  
Ja odbieram w Słupsku.
 1  
Ciekawy jestem ile tak naprawdę osób korzysta z TV Mobilnej? Osobiście uważam że lepiej byłoby wykorzystać częstotliwości TV Mobilnej na zwykły DVB-T zamiast je marnowac. Mozna by nawet pokusić się o nowy standard DVB-T2 w którym zamiast zwykłych kanałów SD mozna by puscić 8 w HD!
 5  
nie lepiej pod świętach. ja wiadomo 29 marca za zapłacie 14.99zł za tv mobilnej.
brakuje 2 kanały, viva polska i tvn turbo
 6  
Ciekawe w takim razie jaka jakość obrazu i dzwieku przy 12 kanałach tv i 12 radio.
O ile się da to w ogóle ogladac.
 6  
Zasięg TV mobilnej: około 25% powierzchni Polski, w ten sposób Solorz zablokował miltipleks DVB-T
 8  
Ciekawe w takim razie jaka jakość obrazu i dzwieku przy 12 kanałach tv i 12 radio.
O ile się da to w ogóle ogladac.
Naprawdę nie jest źle.
 2