Łukasz Szewczyk22.04.2016 (14:31)14 komentarzy

Nowe taryfy Plush na Kartę. Internet i SMS-y bez limitu już od 15 zł

Od piątku (22 kwietnia 2016 roku) dostępne są na rynku nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych - Plush na kartę. Nowa nadal jest "bez konsekwencji", ale z większymi pakietami internetowymi oraz jasnymi co do zasad zestawami usług.
Zgodnie z założeniami, nowa marka miała w maksymalny sposób spełnić oczekiwania młodych zarówno w zakresie zaspokojenia ich potrzeb, jak i komunikacji z młodymi. Plush od początku funkcjonowania jest więc ofertą "bez konsekwencji", dającą swobodę wyboru: można rozmawiać i SMS-ować ile się chce i z kim chce w każdej sieci bez limitów, a także bez stresu korzystać z Internetu i social mediów.
Od startu nowej marki we wrześniu 2014 roku ponad 1,1 miliona nowych klientów zostało użytkownikami Plusha i to użytkownikami wyjątkowymi, z dużymi wymaganiami i potrzebami. Klienci Plusha generują prawie 4 razy więcej użycia Internetu niż klienci Plusa Na Kartę. Wysyłają również 1,5 raza więcej SMS-ów/MMS-ów.

Nowa oferta Plusha na kartę to prosta konstrukcja trzech zestawów usług, z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Na start oferty do wyboru są:
• oferta kompleksowa zawierająca aż 10 GB pakietu internetowego, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 29 zł na 30 dni.
• pakiet internetowy 5 GB, SMS-y bez limitu i stawką 9 groszy za minutę połączenia na komórki za 19 zł na 30 dni.
• najtańszy zestaw z pakietem internetowym 3 GB i SMS-ami bez limitu już za 15 zł na 30 dni.

Nowa oferta Plush na Kartę
Nowa oferta Plush na Kartę
Wraz z nową ofertą przygotowane zostały także nowe startery.

Nowe startery Plush na Kartę
Nowe startery Plush na Kartę
Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty. Dodatkowo w ramach Strefy Plusha użytkownicy będą mogli zdobyć gadżety z wizerunkiem Plusha takie jak koszulki, bluzy czy kubki. Szczegóły już wkrótce na www.plushbezlimitu.pl i fanpage'u marki.

Komentarze (1 - 10 z 14)

" .... oferta kompleksowa zawierająca aż 10 GB pakietu internetowego, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 29 zł na 30 dni. "
Żadna rewelacja. Powiedziałbym raczej, że porażka na tle konkurencji.
 3  
No dobra a gdzie połączenia "no limit" na stacjonarki i MMS-y które w Plusie są rozliczane wyjątkowo pazernie co 100 kb?
Nie ma? ... to oferta nie kompletna.
 15  
oo, piszą tu, piszą tam. Areo 2 zapoczątkowało falę dawania za darmo i teraz inni papugują, natomiast nikt nie jest w stanie jakoś dać zupełnie darmowego internetu, poza nimi oczywiście.
 13  
To już lepszy jest plus na kartę, jeśli ktoś potrzebuje stacjonarek, gdzie za 25 zł mamy i stacjonarki i komórki no limit. Jeśli ktoś jeszcze doładowuje systematycznie za 50 zł to po 4 doładowaniu dostanie gratis 50 zł i pakiet no limit wyjdzie poniżej 20 zł, ot taka ciekawostka. A tak nawiasem mówiąc to słaby jest ten Plush. Jakoś do mnie nie przemawia reklama misia. Jakbym już miał wybierać to wybrałbym NJU, RBM czy Virgine Mobile i pewnie lepiej bym na tym wyszedł. W NJU (wszystko komórkowe) za 28 zł też mam 10 GB internetu i jeszcze mms-y gratis. Stacjonarki rozliczane po 19 gr za max 10 zł. Po co przepłacać "u misia"5654
 1  
oo, piszą tu, piszą tam. Areo 2 zapoczątkowało falę dawania za darmo i teraz inni papugują, natomiast nikt nie jest w stanie jakoś dać zupełnie darmowego internetu, poza nimi oczywiście.
W tym kraju nie ma nic za darmo, nawet internetu Aero2 !!!!! Poza tym jest to prędkość przy której ciężko załadować jakąkolwiek stronę, zwłaszcza w mieście. Do tego rozłączane połączenie.
*******************************************************************
W pakiecie za 29zł dają AŻ 4GB :) (10GB to w promocji)?
 3  
plus to sciema - wyłaczą Cie jak generujesz za duży ruch. Jedne firmy któr dotrzymują słowa to Play, Viking i Virgin.
Reszta to ściema marketingowa.
 8  
Nic ciekawego viking mobile ma dodatkowo mmsy i rozm.na stacjonarne bez limitu za free.
 3  
Spory pakiet internetowy to niewątpliwa zaleta nowej oferty Plusha. Przydałyby by się jeszcze nielimitowane stacjonarne i mms to wtedy byłaby to oferta kompletna.
 3  
Myślę, że to bardzo dobra propozycja dla młodych i nie tylko... :) Pakiet za 29zł - rewelacja :D 10GB i no limits w tej cenie nie ma nikt :)
 3  
dno i jeszcze raz dno na tle konkurencji, wybiorczo i drogo!!! VIRGIN TO JEST TO!!!
 4  

Polecamy