Łukasz Szewczyk11.05.2016 (16:08)9 komentarzy

Plus: 50 proc. gratis do doładowania pre-paid

W środę i czwartek (11 i 12 maja 2016 roku) użytkownicy usług "na kartę" w sieci Plus mogą otrzymać 50 proc. więcej wartości zasilenia. Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.
Promocja "50% gratis od 50 do 99 zł" trwa tylko w dniach 11-12 maja 2016 roku, a bonus można otrzymać po dokonaniu zasilenia przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.plusbank24.pl oraz www.facebook.com/plus.
Z promocji mogą skorzystać klienci wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, muszą dokonać zasilenia swojego konta kwotą w wysokości 50-99 zł.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Jak to zwykle co mniej więcej dwa tygodnie ekstra doładowanie w Plusie. Tym razem co prawda 50%, ale to i tak niezły prezent. Dzienks.
 16  
A dla mixa zero promocji.
 6  
Dokładnie, też mi się podoba ten patent na częste bonusy w doładowaniu. Może taryfa nie zachęca najbardziej, ale jak się założy, że non stop się będzie jechało na doładowaniach bonusowych, to wtedy Plus wychodzi bardzo korzystnie.
 18  
Właśnie czekałem na promocje SUPER DZIĘKI :)
 18  
HAHA TO JA BĘDĘ CZEKAŁ KIEDY ŁASKAWIE BĘDZIE 50 %UP HAHAHA A JA MAM JUŻ Z TYM BONUSEM TANIO W ''VIRGIN''I TO CAŁY CZAS BŁACHACHA!!
 10  
A mi to odpowiada :)
 8  
A właśnie co z Mixem? Bo jestem lekko zawiedziony. Kartkowicze Plusa naprawdę mają się dobrze, bo prezenty ostatnio dostają dość często.
 13  
coraz trudniej znależć jeleni,panie krok,a banki nie darują pożyczonych miliardów
 11  
Szkoda że tylko można przez internet doładować i się dostanie taki bonus a nie gdy się normalnie doładuje w sklepie i by się dostało ten bonus!
 0