Łukasz Szewczyk03.06.2016 (14:05)4 komentarze

Wirtualna rzeczywistość w salonach T-Mobile (wideo)

Sieć T-Mobile zaprasza do ponad 80 salonów w całej Polsce na wirtualną przygodę z okularami HTC VIVE. Gogle wirtualnej rzeczywistości pozwolą przeżyć lądowanie na księżycu czy spacer po dnie oceanu w towarzystwie morskich zwierząt.
T-Mobile, dzięki współpracy z producentem HTC VIVE, wprowadzi polskich graczy do wirtualnej rzeczywistości, oferując swoim klientom przetestowanie na własnej skórze urządzenia HTC VIVE.

HTC Vive to zaawansowane gogle wirtualnej rzeczywistości. Gadżet posiada wbudowane dwa ekrany o rozdzielczości 2160x1200 pikseli i odświeżaniem 90 Hz. Orientację przestrzenną zapewniają dwie stacje śledzące ruchy oraz specjalne kontrolery, które użytkownik trzyma w rękach. Dzięki zastosowaniu wirtualnej siatki bezpieczeństwa, gogle informują nas m.in. kiedy należy się zatrzymać i cofnąć, aby bezpiecznie korzystać z urządzenia i nie wpaść na przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. Wszystkie te elementy zafundują użytkownikowi niesamowite przeżycia i pozwolą przenieść się w czasie i przestrzeni. Gracz może odbyć najdalsze podróże - w kosmos czy w głębiny oceanu, jak również rysować i malować w przestrzeni.

HTC VIVE przez całe wakacje zagości w ponad 80 salonach T-Mobile w całej Polsce. Aby przenieść się do wirtualnego świata i odbyć niezapomnianą podróż, wystarczy skorzystać z formularza internetowego www.tmobile-htc.pl lub przyjść do danego salonu lub punktu sprzedaży i umówić się na dogodną godzinę. Aby skorzystać z okazji pokazu HTC VIVE, wystarczy pozostawić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przedstawienie oferty T-Mobile. Podróże z HTC rozpoczną się już 6 czerwca i będą trwać w różnych miastach w całej Polsce przez całe wakacje.

Na odwiedzających salony T-Mobile czeka także specjalna promocja na smartfony marki HTC, dostępna wyłącznie w dniach wydarzeń. Użytkownicy taryf Jump! Relax otrzymają upust na nowoczesny telefon HTC Desire 626 - urządzenie zakupią już za 49 zł, zaś klienci korzystający z taryfy Comfort - za 199 zł. Wymagający fani nowych technologii mogą skorzystać z oferty na smartfona HTC One M9 - w taryfie Premium+ dostępny będzie już za 9 zł, w taryfie Max+ za 99 zł, a w ramach podstawowej taryfy Max urządzenie będzie można otrzymać za 399 zł. Zniżki nie ominą również modelu HTC One A9 - w taryfie Max+ cena za urządzenia będzie wynosić 199 zł, w taryfie Max - 399 zł.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kiedyś taka technologia była aż nieprawdopodobna :) A teraz to już rzeczywistość :) Trzeba jak najszybciej się zapisać aby starczyło miejsca bo pewnie T-mobile będzie mieć pełne obłożenie :)
 0  
I znowu zbieranie danych osobowych!
 0  
Fajna sprawa z tym wypróbowaniem, bo do tej pory jakoś nie miałem okazji :)
 0  
ja jeszcze nie korzystałem,a zapowiada się niesamowicie. ciekawy jestem też tej promocji na htc, bo mam już w t-mobile prosty abonament bez zwyżek a zmiana telefonu przydałaby się czemu nie. kumpel sobie te htc-ki chwali akurat
 0