Łukasz Szewczyk20.06.2016 (23:51)5 komentarzy

AutoMapa dostępna dla Windows Phone

Dobra informacja dla zmotoryzowanych użytkowników systemu Windows Mobile. Na rynku dostępna jest zaawansowana polska nawigacja AutoMapa dla Windows Mobile.
AutoMapa Windows Phone
Aplikacja AutoMapa dla systemu Windows Phone posiada wszystkie atuty znane z wersji dla innych systemów operacyjnych: dostęp do danych drogowych dzięki LiveDrive!, niezwykle bogatą, kilkusettysięczną bazę Użytecznych Punktów (POI), aktualne, najdokładniejsze mapy Polski i Europy znajdujące się zawsze w urządzeniu i aktualizowane bezpośrednio z aplikacji oraz niezawodnego pilota: Krzysztofa Hołowczyca.
Analogicznie do wersji dla systemów Android i iOS, użytkownicy systemu Windows Phone mogą skorzystać z elastycznego modelu subskrypcyjnego, który gwarantuje dostęp do
wszystkich funkcji programu i systemu aktualizacji bez żadnych dodatkowych opłat. Pakiet startowy pozwala na pełną nawigacje przez 7 dni po drogach Polski lub Europy oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i Użytecznych Punktów. Po tym czasie użytkownik ma możliwość wyboru wygodnej formy przedłużenia licencji:
AutoMapa Polska:
• 7 dni w cenie 11 zł,
• 90 dni w cenie 37 zł
• 366 dni w cenie 91,50 zł

AutoMapa Europe (zawiera również mapę Polski):
• 7 dni w cenie 17.50 zł
• 90 dni w cenie 59.99 zł
• 366 dni w cenie 150 zł

AutoMapa dostępna jest zarówno dla urządzeń posiadających system Windows Phone 8.1 jak i Windows Phone 10.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Windows Phone się kończy, kasa wyrzucona w błoto.
 1  
Kiedyś był Symbian. Umarł zanim się zaczął, teraz jest windows mobile, który kona na naszych oczach. Prosta zasada jeśli brak jest aplikacji na dany system, to żeby nie wiem jak wydajny był smartfon, jaki posiadał aparat itp. to się nie obroni.
 2  
Windows Phone z telefonem udającym smartfon Lumia 950, największy błąd jaki zrobiłem w życiu, mam nadzieję:)
Stanowczo odradzam każdemu
 1  
mam wystarczająco dobrą nawigację na androida gratis,a tu jak widzę tanio nie jest
 2  
Windows Phone się kończy, kasa wyrzucona w błoto.
Twój głupi łep się kończy.
 0