Łukasz Szewczyk18.08.2016 (17:36)13 komentarzy

Rusza Play Now - mobilna TV w cenie abonamentu

Komórkowa sieć Play wprowadza do swojej oferty nową usługę telewizji - Play Now. Dzięki niej klienci zyskają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych na swoich urządzeniach mobilnych, w komputerach, a także w telewizorze.
Play Now
Od 19 sierpnia 2016 roku nowi klienci Play oraz przedłużający umowę dzięki nowej usłudze mogą oglądać kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie, komputerze lub na telewizorze dzięki urządzeniu Google Chromecast,. Co ważne, korzystanie z Play Now nie pomniejsza pakietu danych w abonamencie i nie generuje dodatkowych kosztów.
W zależności od posiadanej oferty, w ramach abonamentu, klienci mają dostęp do jednego z dwóch pakietów.
Pakiet Mini, dla abonamentu Formuła S, oferuje kanały: History, BBC Lifestyle, MTV Music, Stars TV, VH1 Classic, The QYOU, Fokus TV, Polsat Viasat History HD.
Pakiet Podstawowy, dla klientów Formuły M i L, to kanały z pakietu Mini rozszerzony jest o kanały: TNT HD, CNN, Nickleodeon HD, Paramount Channel.

Play Now w abonamencie
Play Now w abonamencie
Play Now z internetem
Play Now z internetem
Play przygotował trzy dodatkowe tematyczne pakiety kanałów:
pakiet Kids za 10 zł miesięcznie z popularnymi programami dla młodszych i starszych dzieci : Nickelodeon, Nick Jr, Cbeebies, Da Vinci Learning, Polsat Jim Jam, Cartoon Network, Boomerang, Duck TV
pakiet Extra za 20 zł miesięcznie z serialami, filmami, dokumentami oraz programami lifestylowymi : AMC, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Polsat Food Network, Romance TV, AXN, H2, Lifetime, Motowizja, BBC HD, BBC Brit, BBC Earth, BBC World News, Comedy Central, Extreme Sports Channel
pakiet Fun za 5 zł miesięcznie dla fanów muzyki: Eska TV, Hip Hop TV, Clubbing TV, VH1, Ginx eSports TV, MTV Polska, MTV Rocks, MTV Live HD, MTV Dance, MTV Hits

W ramach promocji pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Istnieje możliwość wyłączenia pakietów w dowolnym momencie.

Z Play Now można korzystać na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz iOS oraz poprzez przeglądarki internetowe na komputerach na dedykowanej stronie playnow.pl. Z usługi można korzystać również na telewizorze lub projektorze dzięki kompaktowemu urządzeniu Google Chromecast. Teraz w promocji możliwość zakupu za dodatkowe 10 zł miesięcznie.

Klienci z usługą Play Now mają dostęp do dwóch hitów filmowych na VOD w prezencie każdego miesiąca. Są to najnowsze produkcje tuż po premierze w kinie. Każdy z filmów będzie dostępny w sekcji Play Kino w aplikacji i na playnow.pl przez 4 tygodnie lub do wyczerpania limitu promocyjnych filmów VOD. W co drugi czwartek miesiąca PLAY będzie zapraszał na premierę - pierwszy film już 1 września. We wrześniu w Play Kino będzie można zobaczyć "Nice Guys: Równi Goście" oraz "Londyn w Ogniu". Biblioteka VOD w Play będzie stopniowo rozbudowywana.

Komentarze (1 - 10 z 13)

co do pakietu Fun, paczka MTV - jest mega tania. Tak samo jak w ipla.tv
 3  
Dobrze rozumię, że obecni abonenci, którzy testowali usługę w ostatnim czasie zostali wydymani ?
 5  
rozumię??? WTF ???
 6  
w pakiecie FUN nie ma żadnego kanału z disco polo więc kicha kompletna
 6  
MTV Music i VH1 Classic..bomba. A jak mam play na kartę to też mogę korzystać z play now?
 1  
Nie możesz, tylko ci co mają abonament.
 1  
Tak się szanuje klientów, którzy przyczynili się do wskazania błędów i poprawnego działania usługi. Nowy zawsze ma lepiej, a stary spisany na straty. Czy to sieć komórkowa, czy kablowa itp.
 5  
Nie należy być wiernym klientem sieci bo jesteś na straconej pozycji. Opłaca się zmieniać operatorów. To jesteś objety promocjami a tak to figa z makiem za wierność
 8  
I bardzo dobrze kto tą chamuwe ogląda
 1  
Przy okazji totalnie skopali stronę internetową.
Połowa linków nie działa brak spójności i logiki.
Problemy ze złożeniem zamówienia i logowaniem do konta - masakra
 1